کابین دوش

شست و شو بخش مهمی از زندگی انسان ها را شامل می شود و به همین دلیل نیز حمام از مهمترین فضاهای خانه ها به شمار می رود و اهمیت آن کمتر از آشپزخانه یا اتاق خواب  نمی باشد . دلایل زیادی از قبیل کوچک شدن اندازه حمام ها به دلیل متراژ پایین ساختمان ها که موجب می شود تا حمام پاسخگوی مناسبی برای کاربران نباشد و از لحاظ ظاهری زیبا دیده نشود و همچنین رطوبت موجود در حمام ها که موجب خرابی مصالح یا لک دار و کثیف شدن آن ها و یا جمع شدن قارچ و جرم در فضا و آلودگی های ناشی از آن ، متخصصان را به فکر تولید مصالح جدید و زیادی فرو برد که به وسیله ی هر کدام از آن ها مقاومت تا حدودی در برابر رطوبت بالا رفت . روش های جدید فقط تا حدودی در دستیابی به هدف موفق عمل کردند . بنابراین متخصصان با توجه به نیاز ها و ضعف ها و کمبودها و بررسی تمامی جوانب ، نوعی از حمام را که کابین دوش نامیده شد تولید کردند که این محصول تا حدود زیادی به تمامی نیاز ها پاسخ کاملی ارائه نمود.

انواع کابین دوش

کابین دوش که با نام های کابین حمام یا پارتیشن حمام نیز شناخته می شود انواع مختلفی دارد که نوع ساده آن ها اتاقکی شیشه ای مستطیلی شکل می باشد و تنها دارای یک دوش می باشد . اما نوع پیشرفته تر این کابین ها نیز وجود دارد که دارای امکانات ویژه ای از قبیل دوش دستی ، سیستم نمایش و کنترل دما ، رادیو ، تلفن ، lcd نمایشی ، ماساژو پا ، سیستم های جکوزی ، سونا ، سیستم تهویه ، سیستم نور پردازی ، led  سقفی و کناری می باشد .

شاید به نظر برسد که کابین های دوش پیشرفته فضای بیشتری را اشغال می کنند و یا با وجود امکانات در داخل آن فضای داخل آن کوچک و تنگ می باشد در حالی که این طور نیست و این کابین ها نسبت به کابین ساده فضای کمتری اشغال می کنند و از زیبایی و تنوع بسیار زیادی بر خوردار می باشند و با توجه به هزینه ای که مشتری پرداخت می نماید امکانات مختلفی در اختیارشان قرار می گیرد .

انواع دیگری از کابین های دوش نیز وجود دارد که دست ساز می باشند . این نوع کابین ها در هنگام نصب در قسمتی فرو رفته از فضا ، یک پانل یا در نصب می شوند و با نگهداری  گرما و بخار آب شریط را فراهم می کنند .  معمولا در این کابین دوش ها دو سمت کابین را دیوار می پوشاند .

کابین های دوش معمولا از شیشه های سخت ایمن از قبیل شیشه های سکوریت یا پلکسی گلس ساخته می شوند که بسیار ایمن و محکم می باشند و قطر آن ها از  5 تا 10 میلی متر می باشد. در کابین دوش با افزایش قطر دیوارها ، ایمنی آن ها نیز افزایش می یابد و گرمای حمام نیز در داخل آن بیشتر می ماند . دیوار های شیشه ای پلکسی گلاس در حمام دوش قابل تولید به دو صورت مشجر و ساده می باشد که این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا متناسب با سلیقه ی خود نوع مناسب آن را انتخاب نمایند .

نوع مشجر این شیشه ها دارای طرح های بسیار زیبایی می باشد و از آن ها می توان برای جدا سازی حمام از سرویس بهداشتی نیز استفاده کرد . همچنین در اجرای این حمام های شیشه ای برای طرح دار شدن و زیبایی بیشتر می توان بر روی شیشه های سکوریت انواع طرح های سند بلاست را اجرا کرد و در نتیجه کابین حمامی با رنگ و طرح دلخواه برای خود ایجاد کرد .

شیشه های کابین دوش قابل اجرا در انواع قابدار و بدون قاب می باشند و انواعی از آن که دارای قاب می باشند از دوام بیشتری برخوردار می باشند و کمتر در معرض خطر قرار می گیرند . قاب های شیشه ها دارای انواع مختلفی از قبیل آلومنیومی ، کرومی و پلاستیک فشرده می باشند که انواع آلومنیومی آن ها از بهترین آن ها می باشند که قابل اجرا در ضخامت های متفاوتی می باشند . خاصیت ضد آب و ضد خش بودن قاب های آلومنیومی و قاب های استیل موجب می شود تا این قاب ها در برابر اکسید شدن مقاوم باشند و همین دلیل نشان دهنده ی بهتر بودن آن ها نسبت به سایر انواع قاب ها می باشد .

تقسیم بندی از لحاظ طراحی

برابر اکسید شدن مقاوم باشند و همین دلیل نشان دهنده ی بهتر بودن آن ها نسبت به سایر انواع قاب ها می باشد .

طرح شیشه ها از جمله مواردی است که موجب تفاوت در کابین های دوش می شود که ممکن است به صورت طرح دار یا ساده باشند . در زیر به برخی از طرح های موجود در بازار اشاره می کنیم .

شیشه سکوریت دودی :

این طرح ها زمانی به کار برده می شوند که هدف پوشش دادن فضای کامل داخلی کابین باشد . از این طرح ها در محیط هایی که حمام ها با سرویس بهداشتی مشترک می باشند استفاده می شود .

شیشه ی سکوریت طرح دار مات :

طراحی این کابین ها به گونه ای است که بخشی از نمای داخلی کابین با استفاده از طرح ها و الگوهای مات پوشانده می شود . به کار بردن طرح های مختلف به سلیقه ی افراد بستگی دارد .

شیشه ساده معمولی  :

کابین هایی که با این شیشه ها ساخته می شوند ساده و نشکن می باشند و طرح یا نمای خاصی بر روی آن ها به کار برده نمی شود . زیبایی این شیشه ها مربوط به قاب طرح کابین می شود

تقسیم بندی از لحاظ درب ورودی

کابین های دوش به دلیل اشغال فضای کم و باز و بسته شدن راحت دارای درب های کشویی و تاشو می باشند اما انواع لولایی و محوری نیز به درخواست مشتریان در آن ها به کار برده می شوند که معمولا در محیط های بزرگتر که دارای فضای کافی برای باز و بسته شدن می باشند به کار برده می شوند .

نحوه عملکرد درب ورودی معیار دیگری برای دسته بندی کابین دوش می باشد  . لازم به ذکر است که استفاده از کابین های مدرن یا معمولی موجب متفاوت بودن نوع درب استفاده شده در آن ها باشد .

در زیر به انواع درب های موجود در بازار اشاره می کنیم:

کابین با درب کشویی :

در سرویس های بهداشتی یا حمام هایی که اندازه کوچکی دارند استفاده از کابین دوش با درب کشویی بسیار ایده آل می باشد . این کابین ها نحوه ی باز و بسته شدن راحتی دارند به صورتی که درب بر روی یک ریل لغزنده قرار می گیرد و به فضای حمام وارد نمی شود.

کابین با درب لولایی :

برای باز و بسته کردن این کابین ها از سیستم لولا استفاده می شود که با توجه به فضای حمام و بزرگ یا کوچک بودن آن امکان دارد این لولاها به سمت بیرون یا داخل حمام گردش داشته باشند که البته بستگی به سلیقه ی مشتری نیز دارد.

کابین معمولی بدون درب :

در این کابین ها که معمولا به صورت دست ساز یا پیش ساخته می باشند هیچ گونه ورودی یا دربی برای آن ها در نظر گرفته نشده است و تنها از سه قسمت بسته می باشند . به طور کلی کابین های بدون درب برای جدا کردن بخشی از سرویس بهداشتی به کار برده می شوند و در جلوگیری از انتقال رطوبت یا مواد شوینده به سرویس بهداشتی تاثیری ندارند.

تقسیم بندی از لحاظ جنس قاب

با وجود این که استفاده از شیشه های نشکن موجب استحکام و دوام بیشتر کابین های دوش می باشد اما استفاده از قاب هم در این امر نه تنها بی تاثیر نمی باشد و موجب افزایش طول عمر آن ها می شود ، بلکه در زیبایی آن ها نیز تاثیر فوق العاده زیادی دارد .  تنوع کابین ها و مدل های قاب ها بسیار زیاد می باشد که در زیر به برخی از رایج ترین آن ها اشاره می کنیم .

کابین با قاب استنلس استیل :

این قاب ها همانند قاب آلومنیومی در افزایش استحکام و کابین دوش نقش موثری دارند و تفاوت آن ها با قاب آلومنیومی استحکام بیشتر آن ها و ظاهر زیبا و جلای براق می باشد که موجب می شود تا به راحتی با شیشه ست شود و تاثیر منفی بر روی کابین دوش نمی گذارند .

کابین با قاب آلومنیومی :

استفاده از قاب آلومنیومی موجب بالا رفتن طول عمر کابین به دلیل مقاومت آلومنیوم در برابر خوردگی می شود . این قاب ها به دلیل ساز گاری که با شیشه دارند یک قاب مناسب و سبک می باشند . قاب های آلومنیومی با وجود اینکه شاید کمی از نظر ظاهری دلخواه نباشند اما به کابین دوش استحکام بالایی می دهند و وزن آن را بالا نمی برند .

کابین با قاب شیشه ای :

در این نوع از کابین ها برای نگه داشتن بخش های مختلف یک سیستم شیشه ای خاص به کار برده می شود . این قاب ها تاثیر زیادی بر ظاهر اولیه کابین نمی گذارند و در نتیجه موجب حفظ ظاهر و زیبایی کابین می شود .

کابین دوش جکوزی :

کابین دوش جکوزی

کابین دوش جکوزی سیستمی کاملا بهداشتی برای افزایش سلامتی می باشند و به گونه ای طراحی می شوند که موجب تحریک هر دو حس فیزیکی و احساسی می شوند و احساس خوشایندی را در افراد ایجاد می کنند . این کابین ها با ایجاد فضای مطبوع و به وسیله ی تنظیماتی که در آن ها وجود دارد ، موجب ریلکسی بدن می شوند و احساس بی وزنی را ایجاد می کنند که بسیار لذت بخش می باشد .

با استفاده از کابین های دوش جکوزی پیش ساخته می توانید یک فضای محدود بخار ایجاد نمایید و فضایی لذت بخش با امکان ماساژ سنتی در خانه طراحی نمایید . اما در نظر بگیرید که این کابین ها از قیمت بالاتری نسبت به انواع کابین های دیگر برخوردار می باشند .

در این کابین ها قابلت هایی از قبیل دوش ایستاده برای استحمام ، امکان تنظیم بخار و سونای داخل کابین ، امکان استریل محیط داخل کابین دوش جکوزی با گاز اوزون وجود دارد .

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای نسل جدیدی از حمام ها می باشد که دارای درب کشویی ، لولایی ، ریلی ، فریم دار و فریم لس و … با شیشه های مات ، شفاف یا نیمه مات می باشند .

مهمترین امر در انتخاب کابین های دوش قبل از مدل ، مرغوب بودن جنس و درجه یک بودن اتصالات و فریم های مربوط به آن ها می باشد تا در هنگام استفاده دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشوند .

در تمام طراحی های داخلی ، فضا سازی حمام رعایت می شود و در صورتی که این فضا سازی در حمام بدون ایجاد فضای بلا استفاده باشند ، می توانند تاثیر بسیاری در زیبایی فضای حمام و بخش بندی آن داشته باشند .

کابین دوش شیشه ای از جمله پر طرفدار ترین پارتیشن های حمام می باشند که از شیشه 10 میل ساخته می شوند و از مقاومت کافی در برابر ضربه برخوردار می باشند . این کابین ها برای تمامی حمام ها با تمام  ابعاد و اندازه مناسب می باشند .

کابین دوش دست دوم

از آن جایی که محیط حمام و روشویی محیط هایی کاملا بهداشتی می باشند ،به همین دلیل استفاده از نوع دست دوم کابین دوش درست نمی باشد و امکان دارد حاوی میکروب ها و امراض و … باشد و در نتیجه محیط حمام و تولت را آلوده به میکروب ها و امراض نماید . بنابراین در استفاده از کابین دوش دست دوم امکان انتقال بیماری های قارچی و پوستی و … وجود دارد . از آن جایی که میزان رعایت بهداشت و نظافت در شرایط قبلی استفاده از کابین دوش دست دوم مشخص نمی باشد بنابراین استفاده از آن توصیه نمی شود .

بنابراین به خاطر پرداخت هزینه ی کمتر برای کابین دوش دست دوم ، نمی توان آلودگی ها و امراضی را که امکان دارد استفاده از این کابین ها به بار بیاورد را به جان خرید و شاید نیز لازم باشد تا هزینه های چندین برابری نیز برای رفع آلودگی محیط حمام و امراض و … خرج نمود .

از این رو توصیه ما استفاده از کابین های دوش یا پارتیشن های شیشه ای می باشد که از نظر بهداشتی کاملا تایید شده باشند و شست و شوی آن ها به راحتی ممکن باشد .

مزایای کابین دوش

کابین دوش دارای مزایا و فواید بسیار زیادی می باشد که به چند مورد از آن ها در زیر اشاره می کنیم .

 • تمیز کردن آسان

به دلیل صاف بودن سطوح و همچنین به دلیل اینکه گوشه ها و قسمت های کمتری از آن ها با آلودگی ها و تجمع آلودگی در تماس می باشند ، تمیز کردن آن ها بسیار آسان می باشد . برای تمیز کاری جداره های شیشه ای و کف کاشی کاری در این کابین ها نیاز به زمان کمتری می باشد زیرا در آن ها گوشه ها نیاز کمتری به شستشو نسبت به کابین دوش قدیمی دارند .

 • مناسب برای همه ی حمام ها

کابین های دوش دارای انواع مختلفی می باشند و می توانند انواعی از آن ها را در هر فضایی به کار برد . به طور کلی فضا نمی تواند محدودیتی در اجرای این کابین ها ایجاد نماید . در نظر بگیرید که برای نصب کابین دوش گوشه ی حمام مناسب ترین مکان می باشد ، زیرا می توان کابین دوش را به گوشه ها و دهانه ها متصل کرد و کمترین فضا را اشغال نمود .

قیمت کابین دوش :

قیمت کابین دوش شیشه ای در همه انواع آن یکسان نمی باشد و تحت تاثیر عوامل مختلفی از قبیل متراژ کار ، یراق آلات مورد استفاده ، طرح کابین دوش ، مدل درب کابین دوش شیشه ای و … می باشد .

برای اطلاع از قیمت دقیق کابین شیشه ای ، کارشناسی به محل اعزام می شود که پس از محاسبه متراژ و طراحی نقشه اولیه ، به محاسبه قیمت دقیق می پردازد . شما عزیزان نیز می توانید.

در انتخاب یک محصول از فاکتور های مهم و تاثیر گذار قیمت آن ها می باشد . کابین دوش نیز از جمله محصولاتی می باشد که به دلیل تنوع فراوانی که دارد دارای قیمت های مختلفی می باشد . به طور کلی قیمت این محصول بستگی به موارد زیر دارد :

 • نوع طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل کابین دوش
 • ابعاد کابین دوش
 • حمل و نصب کابین دوش
 • تجهیزات جانبی

قیمت کابین دوش ایرانی

به دلیل جذابیتی که به وسیله ی کابین دوش در فضای سرویس بهداشتی ایجاد می شود و همچنین به دلیل بهداشتی تر شدن فضا ، استفاده از آن ها به خصوص در خانه ها و هتل ها بسیار رواج یافته است . کابین دوش ایرانی به دلیل کیفیت بالایی ساخت و همچنین قیمت مقرون به صرفه ای که دارد در بین بسیاری از خانواده ها محبوبیت یافته و اکثر افراد به دنبال خرید کابین دوش ایرانی می باشند .

قیمت کابین دوش خانگی و قیمت کابین دوش ایرانی از جمله مواردی می باشد که قبل از تهیه ی کابین دوش باید از آن ها اطلاع یافت . شرکت ونوس جام تولید کننده انواع کابین دوش ایرانی می باشد که مناسب برای حمام های خانگی می باشند و از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار می باشند و تمامی نیاز های افراد را برآورده می سازند .

بسیاری از افراد به منظور دستیابی به کیفیت برتر به فکر خرید اجناس خارجی می باشند ، در حالی بسیاری از اجناس خارجی در مقابل قیمت هنگفتی که دارند ، از کیفیت کافی برخوردار نمی باشند .

بسیاری از اجناس داخلی از قبیل پارتیش های شیشه ای یا کابین دوش که در داخل کشور تولید می شوند بسیار مرغوب تر و باکیفیت تر از بسیاری از اجناس خارجی می باشند و خرید اجناس خارجی فقط موجب می شود تا افراد هزینه های زیادی را در مقابل کیفیت اندک بپردازند .

برای خرید کابین دوش با کیفیت و مرغوب ، می توانید با مشاوران ما در شرکت  تماس حاصل نمایید تا شما را از قیمت ها مطلع نمایند . شرکت ونوس جام تمامی کابین های دوش را با ، با کیفیت ترین شیشه های سکوریت  و مرغوب ترین یراق آلات طراحی می نماید که به وسیله ی تکنسین های مجرب نصب و اجرا می شوند .

قیمت کابین دوش ساده

همانطور که در مطالب قبلی اشاره شده کابین های دوش دارای انواع مختلفی می باشند که با متریال های متفاوت تولید می شوند . از جمله آن ها کابین دوش ساده می باشد که از متریال شیشه ساخته می شوند و با ترکیب با مواد دیگر به صورت پیش ساخته در بازار وجود دارند . نوع دیگری از این کابین ها که تماما از شیشه ساخته می شوند وجود دارند که به صورت آماده و پیش ساخته نمی باشند و  اجرای آن ها به گونه ای است که مانند سایر کابین های دوش شیشه ای با درب شیشه ای ساده نصب می شوند .

قیمت پارتیشن دوش

جدا سازی فضا با استفاده از متریال های مختلف را پارتیشن سازی فضا می نامند که رایج ترین آن ها پارتیشن شیشه ای می باشد . از این پارتیشن ها برای مکان های مختلفی از قبیل پارتیشن کابین دوش استفاده می شود . با اجرای پارتیشن بندی فضای حمام و اطراف دوش می توان فضای دوش را از سایر نقاط جدا کرد و از خیس شدن سایر نقاط جلوگیری نمود .

این پارتیشن ها از جذابیت و زیبایی بسیاری برخوردار می باشند و افراد به دنبال قیمت پارتیشن دوش می باشند تا هزینه ی نهایی را بر آورد نمایند و آن را برای حمام خود اجرا نمایند .

لازم است تا از لوازم و قطعاتی که در اجرای کابین دوش به کار برده می شوند ، اطلاع کاملی به دست آورد زیرا این قطعات تاثیر بسیار زیادی در تعیین لیست قیمت آن ها دارند . مواردی از قبیل شیشه سکوریت ، نوع فریم استفاده شده ، یراق آلات استفاده شده در حین نصب و اجرای کابین دوش شیشه ای و نوع درب نصب شده در تعیین لیست قیمت کابین دوش نقش تاثیر گذاری دارند .

راهنمای خرید

در صورتی که قصد خرید کابین دوش را دارید رعایت برخی نکات لازم و ضروری می باشد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم .

 • اولین نکته در هنگام انتخاب کابین دوش قابل اجرا بودن بر روی وان ، سکوی موجود در حمام ، زیر دوشی و کف حمام می باشد . در صورتی که اطلاعات کاملی در این مورد نداشته باشید و در انتخاب درست مطمئن نباشید کارشناسان موجود در محل فروش شما را برای انتخاب درست و مناسب تر با توجه به شرایط حمامتان راهنمایی خواهند کرد .
 • در انتخاب کابین دوش مهمترین نکته این است که نوع مناسب با توجه به فضای حمام کدام مدل می باشد؟ با توجه به ابعاد و چیدمان حمام ، کابین دوش می تواند در مدل های کنجی یا ال شکل ، دیواری یا صاف ، سه وجهی یا  135 درجه ، گرد یا نیم گرد باشد که تمامی مدل های نام برده شده قابل اجرا به صورت ریلی یا لولایی می باشند . درب های ریلی به طور معمول برای حمام های کوچک و درب های لولایی برای حمام های بزرگتر که فضای کافی برای باز شدن درب در آن ها وجود دارد به کار برده می شوند .
 • کابین های دوش همچنین همانطور که در مطالب بالا اشاره شد قابل اجرا به دو صورت فریم دار و فریم لس می باشند که نوع فریم دار از نظر آب بندی نسبت به نوع فریم لس قوی تر می باشند . در حمام های بزرگ بسته به سلیقه ی مشتری می توان هر کدام از انواع فریم دار یا فریم لس را اجرا نمود ، اما برای حمام های کوچک استفاده از نوع فریم دار به دلیل فاصله ی کم بین دوش حمام و کابین توصیه می شود . در حمام های کوچک که امکان اجرای ریلی و لولایی وجود ندارد ، کابین های تاشو که فریم لس می باشند گزینه ی مناسبی می باشند . انواعی از کابین های دوش که فاقد فریم در قسمت پایین می باشند مناسب برای افراد سالخورده و افرادی که از ویلچر استفاده می کنند می باشند .
 • نکته ی دیگری که در مورد کابین دوش وجود دارد قابلیت تولید آن ها در ضخامت ، طرح و رنگ های مختلف و طلق می باشد که  در این میان توجه به جنس مرغوب و کیفیت آن ها بسیار اهمیت دارد . باید در نظر بگیرید که کابین دوش در معرض آب قرار دارد و در نتیجه امکان زنگ زدگی و پوسیدگی در آن ها بسیار زیاد می باشد . بنابراین باید جنسی را انتخاب نمود که در برابر رطوبت و آب از مقاومت بالایی برخوردار باشد . در نهایت انتخاب نوع کابین و طرح  و جنس آن بستگی به سلیقه ی افراد دارد و هر کدام با کیفیت و عملکرد های متفاوتی تولید می شوند و نصب آن ها نیازمند تخصص و مهارت کافی می باشد .
 • استفاده از شیشه های شفاف به دلیل اینکه از لحاظ بصری محیط بازتری را القا می دهند برای حمام های کوچک بسیار مناسب می باشد . برای خانه هایی هم که دارای حمام و دستشویی مشترک می باشند به کار بردن شیشه های مات از قبیل سند بلاست یا ساتینا توصیه می شود ، زیرا در این صورت امکان استفاده دو نفر از سرویس به طور همزمان وجود خواهد داشت .
 • در حمام های دارای طرح ساده و یکنواخت به کار بردن شیشه های طرح دار و رنگی می تواند جلوه ی زیبایی در محیط ایجاد کند . لازم است با کمی سلیقه و ایجاد تناسب رنگ بین فریم و اتصالات و شیر آلات و کاشی ، در حمام هارمونی مناسبی ایجاد نمایید .
 • بهتر است در انتخاب کابین دوش دقت زیادی به کار گیرید و حتما به قاب آن ، کیفیت و جنس آن ها توجه نمایید . گاها برخی از قاب ها که از پلاستیک فشرده تولید می شوند به نظر شبیه قاب آلومنیومی می باشند در حای که با کمی دقت می توانید به پلاستیکی بودن آن ها پی ببرید . این قاب ها از دوام و کیفیت پایین تری نسبت به قاب های آلومینیومی بر خوردار می باشند و نسبت به آن ها ارزانتر می باشند .
 • از طرف دیگر کیفیت آلومنیوم استفاده شده در قاب ها نیز می تواند متفاوت باشد . در بعضی از کارخانه ها به منظور کاهش هزینه ها و قیمت محصول از آلومنیوم های بازیافت شده یا کامپوزیت آلومنیوم در ساخت قاب ها استفاده می شود که مطمئنا قاب های تولیدی از آن ها از کیفیت پایینی برخوردار خواهند بود .
 • نصب سینی دوش نیازمند دقت بسیار زیادی می باشد ، زیرا کمترین اشتباه در آن ها می تواند نشتی ایجاد نماید . بنابراین بهتر است در نصب آن ها از یک متخصص کمک بگیرید .
 • لازم است دقت کنید تا سینی دوشی را انتخاب نمایید که لغزنده نباشد تا از بروز خطرات افتادن و دیگر مشکلات جلوگیری نماید .
 • دقت نمایید که سینی های اکریلیکی با رنگ سفید روشن و بریلیانی معمولا از کیفیت مناسبی برخوردار نمی باشند ، بنابرین بهتر است تا انواع کدرتر آن ها را انتخاب نمایید .
 • به طور کلی در انتخاب کابین دوش انتخاب نوع کابین دوش ، انتخاب نوع درب کابین دوش  و اندازه کابین دوش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .
 • چقدر فضا دارید ؟به طور کلی اندازه کابین دور دوشی مناسب بستگی به اندازه سرویس بهداشتی و فضای حمام شما دارد . بنابراین قبل از انتخاب لازم است تا فضای زمینی موجود و ارتفاع فضا را به طور دقیق اندازه بگیرید و محل قرار گیری کابین را مشخص نمایید . تمامی جوانب را در انتخاب کابین در نظر بگیرید و کابینی را انتخاب نمایید که فضای زیادی اشغال ننماید و در نتیجه برای تجهیزات و دیگر وسایل سرویس بهداشتی فضای کافی وجود داشته باشد .
 • محل قرار گیری کابین دوش از نکات بسیار مهمی است که نیاز به دقت زیاد دارد . در صورتی که امکان دارد محل جدید کابین دوش را درست در جای دوش قبل در نظر بگیرید در این صورت دیگر نیازی به لوله کشی نمی باشد و محل قرار گیری شیر آب گرم و سرد مشخص می باشد .

کابین های پیشرفته

این نوع از کابین ها دارای مدل های پیشرفته تر و مجهزتر می باشند و دارای طراحی شیک و جذابی می باشند که هر سلیقه ای را در بر می گیرند . این کابین ها فضای زیادی اشغال نمی کنند و دارای سیستم های جکوزی ، جت های مختلف ماساژ ، سونا و … می باشند .

کابین های ساده

کابین های دوش ساده که در انواع مربع مستطیل وجود دارند . کابین دوش های ساده تنها دارای یک دوش می باشند و هیچ امکانات دیگری ندارند .

خرید اینترنتی کابین دوش

راحت طلبی و  از طرفی مشغله ی زیاد موجب شده است تا بسیاری از افراد زمان کافی برای گشت و گذار در بازار ها برای پیدا کردن اجناس مورد نیاز خود را نداشته باشند . همچنین با توجه به تنوع قیمتی که افراد برای یک محصول مورد نظر دریافت می کنند موجب می شود تا کمتر به خرید حضوری اشتیاق داشته باشند .  پیشرفت علم و تکنولوژی موجب شده تا خرید های غیر حضوری و اینترنتی جایگاه ویژه ای برای خود پیدا نماید و کار برای افرادی که زمان یا تمایل به خرید حضوری ندارند راحت تر شود .

این امکان برای خرید هر محصولی فراهم می باشد و خرید اینترنتی کابین دوش نیز از این قاعده مبرا نمی باشد . بنابراین برای خرید کابین دوش می توان محصول مورد نظر را از وب سایت ونوس جام انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایید و یا جهت دریافت مشاوره با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

جهت دریافت مشاوره رایگان، سفارش کابین دوش و شیشه بالکن با شماره 09144075948 تماس داشته باشید.