شیشه بالکن, مقالات

چگونه بالکن خود را طراحی کنیم

بالکن استیل و شیشه ای

اگر به دنبال ایده های طراحی بالکن منزل هستید، در جای مناسبی هستید. زیرا نه ملودراماتیک یا هر چیز دیگری، اما بالکن محقر از زمان های بسیار قدیم، مظهر عاشقانه بوده است. طراحی بالکن خانه نباید صرفاً قرار دادن یک میز و چند صندلی باشد. با کمی برنامه ریزی و تمرکز بر انتخاب طرح نرده بالکن یا نوع بالکن شیشه ای که دوست دارید این فضا را حتی یک باغ تراس داشته باشید. ، می تواند به مکان مورد علاقه جدید شما تبدیل شود. برای کامل کردن طراحی بالکن خانه خود – و چند نکته برای شروع به ادامه مطلب بروید. با کمی خلاقیت، می توان یک بالکن شگفت انگیز ایجاد کرد که به همان اندازه کاربردی و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر به نظر می رسد.

نکات مهم در طراحی بالکن

  1. جزئیات معماری را افزایش دهید

یک نکته ظریف اما متحول کننده برای تزئین بالکن: به جای هر طرح نرده جامد بالکن یا نرده های حصاردار، یک مانع شیشه ای انتخاب کنید. این بالکن که عموماً به عنوان “بالکن شیشه ای” شناخته می شود، احساس می کند که مستقیماً به آسمان جلوتر می رود. به‌علاوه، آن‌ها ظاهری شیک‌تر و شیک‌تر دارند، بنابراین اگر خانه‌تان مدرن است، شیشه‌ بالکن بهترین راه است.

اگر بالکن پیچیده ای دارید، با انتخاب بالکن شیشه ای آن را برجسته کنید. یا تزئین بالکن خود با قطعات لنگر در اطراف نمای گوشه. سعی کنید اتاق ناهارخوری خود را در یک بالکن شیشه ای قرار دهید که به گونه ای طراحی شده است که نگاه فرد را بر فراز خطوط آسمان هدایت کند.

بالکن های شیشه ای - راه حلی شگفت انگیز برای ایمنی کودکان
بیشتر بخوانید

اگر اتاق نشیمن رسمی شما به بالکن باز می شود و دارای درها یا پنجره های شیشه ای از کف تا سقف است، مطمئن شوید که مبلمان پاسیو شما به خوبی با فضای داخلی ترکیب می شود. بسته به مساحت بالکن شما، صندلی های بشکه ای که در بیرون قرار می گیرند می توانند یک شب شگفت انگیز را رقم بزنند. به طور تصادفی، اگر اتاق خواب شما به بالکن منتهی می شود، با رو به بیرون تخت از آن منظره استفاده کنید.

اتاق خواب رو به بالکن

  1. عناصر خاص بالکن را ترکیب کنید

برای طراحی موثر بالکن خانه، وقتی خورشید غروب می کند، صحنه ای صمیمی را در بالکن تصور کنید. این واقعا به شما کمک می کند طراحی نرده بالکن را تصور کنید. برای تعریف، سعی کنید یک سایبان چشم نواز نصب کنید و چند چراغ ریسمانی دور نرده بپیچید.

یک سایه بان گرافیکی راه راه سیاه و سفید، کف کاشی های ترازو، و دیوارکوب سفید براق که با دیوار بیرونی ترکیب می شود نیز آسیبی نمی بیند. یک دونده، بالش پرتاب، و یک چهارپایه کوچک یا میز کناری برای نوشیدنی مورد علاقه شما که با طراحی زیبای نرده بالکن احاطه شده است، گفتگوهای راحت عصرانه را ایجاد می کند. برای استفاده مناسب از آن نیازی به داشتن بالکن وسیع ندارید. از مبلمان تاشو صرفه جویی در فضا استفاده کنید، سپس با پرتاب های رنگارنگ آن را دنج و جذاب کنید، رنگ و طرح را با رانر اضافه کنید، سپس یک گیاه را در گوشه ای قرار دهید. کاشت در مقیاس بزرگ و طراحی نرده بالکن بیانی تمام چیزی است که برای یک بهشت بالکن مدرن نیاز دارید.

کدام بهتر است: بالکن شیشه ای یا بالکن باز؟
بیشتر بخوانید

بالکن با مبلمان تاشو

  1. از استعداد خود چهت پرورش گیاه استفاده کنید

اگر فضایی برای یک باغ تراس کامل ندارید، بالکن شما یک جایگزین عالی است.

اگر بالکن خود را تقریباً به عنوان یک نسخه جیبی باغچه ای در تراس پوشانده اید، جعبه های پنجره یک جایگزین موثر هستند. چنین شکوفه های بالکن کل محله را زیبا می کند. علاوه بر این، آنها می توانند حتی از یک جایگزین در سطح زمین یا یک باغ تراس خیره کننده تر باشند، زیرا چشم انداز عمودی بعد جالب و غیرمنتظره ای را به ارمغان می آورد. به علاوه، این یکی از ساده ترین ایده های تزئین بالکن در اطراف است. اگر عاشق آشپزی به همان اندازه که عاشق فضای باز هستید، باغ تراس خود را به عنوان مجموعه ای از گیاهان دو چندان کنید. اگر باغ بزرگی در جلو ندارید، مکان مناسبی برای انجام این کار است. یک آلاچیق را روی باغ تراس خود و تعدادی کوهنورد گیاهی قرار دهید تا احساس حریم خصوصی بیشتری داشته باشید. و به این ترتیب، شما مجبور نیستید روی هیچ دکوراسیون بالکن سرمایه گذاری کنید – گیاهان برای خود صحبت می کنند.