شیشه بالکن, مقالات

چرا شیشه بالکن؟

چرا شیشه بالکن؟

شیشه بالکن به ما این امکان را می دهد که در تمام طول سال از فضای باز لذت ببریم، هرچند، صرف نظر از آب و هوا – یا زمان سال، طیف جدیدی از امکانات را فراهم می کند. یک صبحانه آفتابی که در اوایل بهار از آن لذت می برید، یک فنجان چای آرامش بخش که روی صندلی راحتی مورد علاقه تان در آغوش گرفته اید و باران را تماشا می کنید، یک شام عاشقانه با شمع در یک غروب پاییزی، چند کیلومتر با دوچرخه ورزشی در پناه یخ و زمستان. بادها… اینها تنها تعداد کمی از امکانات بی نهایتی هستند که چنین فضایی می تواند ارائه دهد.

ما معتقدیم که بالکن ها نوع متفاوتی از فضای زندگی هستند و این بخش اساسی از جذابیت آنهاست. ما سعی نمی کنیم همان شرایط داخلی را تکرار کنیم و به سادگی آن را به یک اتاق اضافی تبدیل کنیم.

شیشه بالکن همیشه مزایای منحصر به فرد خود را برای صاحبان خانه و ویژگی های یک فضای زندگی در فضای باز با محافظت در برابر عناصر خواهد داشت. ونوس جام  می تواند به شما کمک کند بالکن خود را به یک واحه سبز مینیاتوری، پر از نور و زندگی تبدیل کنید، جایی که می توانید برخی از آن لذت های کوچک را که امروزه به راحتی فراموش می شوند، بازیابی کنید. یک منطقه خاص در خانه خود ایجاد کنید که هر زمان که بخواهید می توانید از آن لذت ببرید. واقعاً چه کسی گفته است که ما باید از منطقه امن خود خارج شویم؟

تراس و بالکن خود را با شیشه بازسازی کنید
بیشتر بخوانید

چرا ونوس جام را انتخاب کنید ؟

در ونوس جام ما به صرفه جویی در انرژی، راحتی و ارائه تجربه و محصولات با بالاترین کیفیت برای ارتقای استانداردهای خانه و زندگی شما اعتقاد داریم. سیستم‌های شیشه‌ای بالکن ما به کانکس شما کمک می‌کنند انرژی کارآمدتر شود و هم صدا و هم آلاینده‌های وارد شده به خانه شما را کاهش می‌دهد، در حالی که به شما و خانواده‌تان فضای قابل استفاده‌تری در تمام طول سال می‌دهد!

بیش از 35 سال تجربه

سیستم های شیشه ای بالکن ونوس جام محصول سال ها تحقیق، توسعه و آزمایش محصول است. ما بیش از 35 سال تجربه در طراحی، ساخت و نصب محفظه های بالکن شیشه ای جمع شونده بدون قاب و سولاریوم داریم. در مورد ونوس جام  بیشتر بخوانید.

اجرای پروژه های متعدد در سراسر ایران

شیشه بالکن ما تحت آزمایشات آزمایشگاهی دقیق قرار گرفته است، بنابراین می دانیم که حتی در سخت ترین شرایط نیز مقاومت خواهد کرد.و ما را به محبوب ترین سیستم شیشه بالکن در ایران تبدیل کرده است.

ما با شما همکاری خواهیم کرد تا مصوبات هیئت مدیره آپارتمان را دریافت کنیم

ما از نزدیک با شما در ارتباط با هیئت مدیره شما و ارائه هرگونه اسنادی که ممکن است نیاز داشته باشند، همکاری خواهیم کرد. تیم ما از طرف شما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که تمام الزامات مورد نیاز برای نصب سیستم شیشه ای بالکن ما برآورده شده است، در حالی که می توانید مطمئن باشید که شما و نیازهای شما برآورده شده است.

ما به نیازها و ترجیحات شما گوش می دهیم

کدام بهتر است: بالکن شیشه ای یا بالکن باز؟
بیشتر بخوانید

در ونوس جام ، ما تلاش می کنیم به مشتریان خود نزدیک باشیم. تمام نمایندگان ونوس جام برای گوش دادن به مشتریان ما انتخاب و آموزش دیده اند. آنها دانش محصول و تجربه فنی دارند تا رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کنند. آنها برای ایجاد یک سیستم بالکن سفارشی که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد، با شما همکاری خواهند کرد. ما اطمینان می دهیم که خرید شیشه بالکن یک فرآیند ساده و بدون دردسر است.

شیشه بالکن ما سازگار با محیط زیست است

توسعه پایدار و احترام به طبیعت برای ونوس جام ضروری است. مواد شیشه ای بالکن ما (شیشه و آلومینیوم) کاملاً قابل بازیافت هستند .

بالکن شیشه ای دومین اتاق نشیمن خانه شماست

یک بالکن شیشه ای فضای بیشتری را برای خانه شما فراهم می کند و مکانی برای استراحت اضافه می کند. شیشه از بالکن در برابر باد، باران و برف محافظت می کند، بنابراین بالکن مکانی تمیز و دلپذیر برای گذراندن زمان باقی می ماند. شیشه همچنین صدا را دور نگه می دارد، به عنوان مثال صدای خیابان تا نصف کاهش می یابد. بالکن شیشه ای جان تازه ای می گیرد

مزایای شیشه بالکن

مزایای شیشه بالکن

استفاده آسان، ایمن و محکم

شیشه بالکن یک سیستم بالکن نوردیک با شیشه های کشویی بدون پروفیل عمودی است. برای ساختمان های جدید و قدیمی و بازسازی شده مناسب است.

نگهداری آسان

به راحتی باز و بسته می شود، شستشو و نگهداری می شود

شیشه های شیشه  بالکن در یک صفحه حرکت می کنند. هنگام باز و بسته کردن شیشه ها، آنها بین راهنمای کشویی بالا و پایین حرکت می کنند. شیشه ها یکی یکی با کشیدن به دیوار کناری بالکن باز می شوند تا کل شیشه باز شود. این امکان شستشوی آسان قسمت بیرونی شیشه ها را نیز فراهم می کند.

یک نمای باز با نرده های شیشه ای برای بالکن ایجاد کنید
بیشتر بخوانید

نویز را کاهش می دهد

در حالت بسته، شیشه بالکن با واشرهای استاندارد باعث کاهش نویز بیش از 10 دسی بل می شود، یعنی به طور موثر صدای خیابان را به نصف کاهش می دهد. در اتاق پشت بالکن، صدا حدود 25…26 دسی بل کاهش می یابد.

صرفه جویی در انرژی

در زمستان گرم نگه می دارد و از سرما محافظت می کند – این باعث صرفه جویی در انرژی می شود

تحقیقات نشان می دهد که شیشه بالکن یک ساختمان آپارتمانی می تواند به طور متوسط 5.9 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کند.