محصولات, مقالات

پوشش دور آلاچیق

در گذر زمان برای پوشش دور آلاچیق از متریال های مختلفی استفاده شده است.این تغییر در نوع متریال به خاطر پیشرفت تکنولوژی، به طرز چشمگیری متفاوت بوده است. در گذشته از چوب و گچ و سیمان برای پوشش اطراف آلاچیق استفاغده می گردید.

اما ما در این مقاله می خواهیم پوشش شیشه ای (بالکن شیشه ای) را برای آلاچیق به شما معرفی نماییم که می تواند علاوه بر زیبایی بیشتر، آسودگی خاطر بیشتری را برای شما به ارمغان آورد. البته باید به این نکته اشاره کنیم که این شیشه ها ثابت نیستند و همگی چرخ دار و متحرک می باشند. به این تریتب شما می توانید آلاچیق متفاوتی را در فضای خود داشته باشید.

پوشش دور آلاچیق

می توان با قاطعیت گفت که شیشه می تواند نمای زیباتری را نسبت به گچ و سیمان به پوشش دور آلاچیق شما ببخشد و زیبایی آلاچیق شما را چندین برابر نماید. شما می توانید این آلاچیق شیشه ای را در باغ، پشت بام و…بسازید و از آن لذت ببرید. با این مطالبی که در بالا گفته شد می خواهیم در ادامه برخی از ویژگی های این محصولف را بیان نماییم.

زمانیکه شیشه تاشو را در اطراف آلاچیق نصب نمایید می توانید در زمان های مختلف آنها را جمع نمایید و از فضای بیرون لذت ببرید. این شیشه ها دارای پهنایی بین ۵۰ تا ۶۰ سانتی متر می باشند. قبل از هر چیز باید گفت که این مدل شیشه ها دارای ایمنی لازم می باشند. یعنی در مقابل شکست مقاوم سازی شده اند.

از لحاظ شفافیت باید گفت که دارای درچه بالایی از شفافیت می باشند و همگی شیشه ها سوپر کلییر می باشند.البته در صورت لزوم می توان شیشه را مات کرد و همینطور بر روی شیشه از مدل های مختلف سند بلاست بهره گرفت. در صورت لزوم کاتالوگ سندبلاست برای شما ارسال می شود تا شما به راحتی و بر اساس سلیقه خود بتوانید طرح مورد نظر را انتخاب نمایید

عایق صدا و تهویه
بیشتر بخوانید

حال این سوال پیش می آید که اگر آلاچیق در فضای باز ساخته شود ،آیا در فصل سرد سال  نیز می توان با این پوشش شیشه ای از آن استفاده کرد؟ درجواب باید گفت که اگر شیشه تاشو به عنوان پوشش دور آلاچیق استفاده شود، می تواند تا ۷۰درصد عایق حرارتی را ایجاد نماید. پس مشاهده می کنید که حتی در فصل زمستان هم می توان از آلاچیق شیشه ای استفاده کرد.

ذکر این نکته حاِئز اهمیت است که در صورت بارندگی ، آب به داخل نفوذ نمی کند. بنابراین در هنگام بارندگی نیز می توان در آلاچیق شیشه ای نشست و لطافت باران را نظاره گر بود. در مورد اینکه به کارگیری پوشش شیشه ای برای آلاچیق چه مزایایی را برای استفاده کنندگان آن ایجاد می کند، می توان ساعت ها متن نوشت که شاید از حوصله خواننده خارج باشد. برای اینکه دید بهتری نسبت به این مدل شیشه بدست بیاورید و به شکل بهتری از کارکرد های این شیشه برای آلاچیق خبردار شوید، پیشنهاد می کنیم با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشید. کارشناسان برای شما چندین نمونه اجرا شده از آلاچیق شییشه ای را برای شما ارسال می نمایند تا به شکل بهتری با مدل های پیاده سازی شده این شیشه برای آلاچیق آگاهی کسب نمایید.

جهت سفارش انواع شیشه بالکن با ما تماس داشته باشید.