شیشه بالکن, مقالات

یک نمای باز با نرده های شیشه ای برای بالکن ایجاد کنید

نرده های شیشه ای

مزایای نرده شیشه ای برای بالکن ها

بارزترین مزیت نرده های شیشه ای نمایان بودن آنهاست. اما مزایای دیگری نیز وجود دارد که کمتر مشهود است. اولین مورد این است که از آنجا که این نرده ها هنوز نسبتاً غیر معمول هستند ، باعث می شوند یک مجموعه آپارتمان با ظاهر مجلل خود برجسته شود. این یک مزیت واقعی برای هر مجموعه آپارتمانی است ، خصوصاً برای یک مجتمع کوچک و خصوصی.

از دیگر مزایا:

  • جلوگیری از باد :

برای بالکن ها اغلب به صورت صفحه های کامل شیشه ای هستند که به جلوگیری از باد کمک می کنند. پانل های شیشه ای نیز کمی از اثر گلخانه ای را فراهم می کنند و گرما را در بالکن به دام می اندازند. این برای آب و هوای خنک تر ، و به ویژه برای مکانهای بادی ، گاهی اوقات خنک مانند در امتداد ساحل آب عالی است.

  • ایمنی:

یک صفحه شیشه ای جامد با فضای کم می تواند حتی سگ های کوچولو را نیز در بالکن نگه دارد و از حیاط اهلی حیوانات خانگی ایمن و ایمنتر از نرده های معمولی باشد. و بدون داشتن نرده هایی برای سر و بازو بهم چسبیدن و پایه واقعی برای بالا رفتن ، یک سیستم نرده پانل شیشه ای می تواند برای کودکان نیز ایمن باشد.

  • اشغال فضای کم:

شیشه مستعد خوردگی نیست و همچنین در لایه هایی از رنگ یا سایر پوشش هایی که ممکن است آسیب ببیند پوشانده نشده است. سیستم های نرده مانند اینها که نیازی به نقاشی ندارند ، می تواند استفاده از فضای مجتمع های آپارتمانی را بهینه کند. تا زمانی که شیشه آسیب نبیند ، باید هر از گاهی تمیز شوند و تمیز نگه داشتن این نوع نرده ها به سختی تصور مردم نیست.

راه حل های بالکن شیشه ای
بیشتر بخوانید

به طور کلی ،در بالکن ها از نظر ظاهری و قابلیت زندگی یک مجتمع آپارتمانی را رقم می زند. اگر یک مجموعه آپارتمان در مکانی مطلوب واقع شود ، این مزایا بزرگتر می شوند. با این حال معایبی نیز دارند – این موارد مربوط به نصب است.نرده های شیشه ای

معایب نرده های شیشه ای برای بالکن ها

در ذات خود نرده های مینیمالیستی هستند و برای تقویت این مینیمالیسم ، بسیاری از سیستم های نرده شیشه ای تمام تلاش خود را می کنند تا هر ماده دیگری به جز شیشه را از بین ببرند. در حالی که این نوع سیستم ها البته هنوز برای ایمنی مهندسی شده و متناسب با الزامات کد طراحی شده اند ، اما نصب آنها روش های دقیق ، بدون اشاره به بخشش نیست. معمولاً در این نوع سیستم های نرده شیشه ای بدون قاب ، پانل های شیشه به طور سفارشی برش داده می شوند و توسط اتصال دهنده های سفارشی و چند لایه واشر لاستیکی و بوش در جای خود نگه داشته می شوند. پیچیدگی نصب به طور قابل توجهی نیروی کار را برای قرار دادن این نرده ها افزایش می دهد و هزینه این سیستم ها را افزایش می دهد. این هزینه ها در زمان و نیروی کار به اندازه کافی قابل توجه است که می تواند در هر دو مجتمع آپارتمانی کوچکتر و همچنین در مجتمع های بزرگ نیز دارای اشکال قابل توجهی باشد.

نرده های شیشه ای بسیار مینیمال ، مسائل دیگری نیز دارند. در حالی که نرده های تمام شیشه ای گسترده چشم اندازهای خارق العاده ای را ارائه می دهند و برای ایمن سازی مهندسی شده اند ، اما ممکن است همیشه برای مستاجران ایمن به نظر نرسند ، زیرا ظریف به نظر می رسند و از ریل های بالایی برخوردار نیستند. اگر مستاجر هرگز از بیرون رفتن به بالکن احساس راحتی نکنند ، مناظر عالی یک مکان هدر خواهد رفت. با این حال ، سیستم هایی وجود دارند که با سهولت بیشتری نصب می شوند و ظاهر محکم تری دارند و در عین حال دید را افزایش می دهند.

نکاتی برای سازماندهی شیشه بالکن ها
بیشتر بخوانید

نصب نرده های شیشه ای فریم دار آسان تر است

راه حل مشکلات نرده های شیشه ای استفاده از سیستمی فریم دار است. نصب این نوع از نرده ها بسیار آسان تر است زیرا سیستم به همان شیوه نرده های معمولی کار می کند. نصب آسانتر این نرده ها را در اختیار طیف وسیع تری از مجتمع های مسکونی قرار می دهد. برخی از تولیدکنندگان به جای استفاده از گیره ها و سایر روش های ظریف و دقیق ، سیستم های شیشه ای را تولید می کنند که در آن صفحه شیشه به راحتی به یک قاب فولادی می لغزد و ظرافت و شفافیت شیشه را با سادگی و مقاومت فلز ترکیب می کند. این سیستم ها کاملاً برای مجتمع های خصوصی کار می کنند.

برخی از این سیستم ها همچنین با انتخاب بین پانل های شیشه ای کامل و انعطاف پذیری بیشتری را ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، مجتمع های موجود در آب و هوای خنک تر ممکن است بخواهند از پانل های شیشه ای کامل برای مسدود کردن برخی از باد در ماه های زمستان استفاده کنند ، به ویژه اگر در امتداد یک اسکله با نسیم مداوم باشند. آپارتمانها در آب و هوای گرم ممکن است بخواهند به جای آن یک سیستم بالست شیشه ای انتخاب کنند ، تا همان نسیم دریا بین نرده های شیشه ای جریان یابد و بالکن را خنک کند.

جهت سفارش نصب شیشه بالکن با شماره 09144075948 تماس داشته باشید.