شیشه بالکن, مقالات

عایق صدا و تهویه

عایق صدا با شیشه بالکن

داشتن بالکن در خانه شما فضای زندگی در فضای باز را افزایش می دهد و طراحی کلی نمای خانه شما را ارتقا می دهد.

متأسفانه، با بالکن امکان قرار گرفتن در معرض صدا وجود دارد، به خصوص اگر در کنار جاده ای زندگی می کنید که آلودگی صوتی در آن معمول است. و با توجه به سر و صدای ترافیک که با اثرات سلامتی شامل فشار خون بالا و استرس روانی مرتبط است، مسدود کردن آن چیزی بیش از راحتی شما نیست.

چگونه صدای شلوغی را از بالکن کاهش دهیم؟

می توانید صدای ترافیک از بالکن را با نصب حصار یا دیوار، تغییر طراحی منظره خود، استفاده از صداهای جایگزین صدا و نصب یک آبنما برای از بین بردن صدا کاهش دهید.

در ادامه این مقاله، دقیقاً یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید از هک های بالا برای کاهش میزان سر و صدایی که در بالکن خود تجربه می کنید استفاده کنید. اگر در یک ساختمان بلند زندگی می کنید، سه گزینه اول قابل اجرا نخواهند بود. ادامه مطلب را بخوانید.

چرا شیشه بالکن

اضافه کردن راحتی زندگی

ما معتقدیم که بالکن اساساً یک فضای نشیمن جداگانه است و این بخش اساسی جذابیت آن است. ما سعی نمی کنیم همان شرایط داخلی را تکرار کنیم و به سادگی آن را به یک اتاق اضافی تبدیل کنیم – بالکن همیشه قوانین و ویژگی ها، مزایا و معایب خود را خواهد داشت. وقتی این را درک کنیم، امکانات بی پایان هستند. بالکن به یک فرصت جدید تبدیل می شود و پتانسیل آن تنها توسط مرزهای تخیل ما و تمایل ما برای کشف فرصت های جدید روزمره محدود می شود.

5 دلیل عالی برای سرمایه گذاری در شیشه بالکن
بیشتر بخوانید

بالکن همیشه در حال استفاده، 7 روز در هفته، 365 روز در سال. فضایی راحت و کاربردی برای استراحت و لذت، چه به تنهایی و چه در شرکت، مکانی برای استراحت و جستجوی الهام.

مکانی برای رفتن بدون نیاز به رها کردن وسایل راحتی در خانه. احساس بیرون بودن را تجربه کنید، اما با تمام امنیت و راحتی احساس در خانه بودن، لذت بردن از نور و گرما و نشستن در آن روزهای سرد زمستانی در محیطی دنج.

شیشه بالکن ابزاری بعنوان عایق صدا:

بهبود تجربه زندگی و افزایش ارزش ملک

شیشه بالکن مزایای زیادی دارد. یکی از آنها عایق صوتی قابل توجهی است که در بالکن یا ایوان به دست می آید. علاوه بر این، عایق صوتی بهتری در اتاق‌های نشیمن و اتاق‌خواب‌های پشت بالکن با شیشه‌های بالکن نیز حاصل می‌شود، باغ زمستانی که اغلب از آن یاد می‌شود.

ما در دنیای شهرنشینی زندگی می کنیم. به دلایل فرهنگی، اقتصادی و زیست محیطی، بیشتر توسعه های مسکونی جدید نزدیک به شبکه ترافیک فشرده قرار دارند. این بدان معنی است که ما بیش از پیش در محاصره سر و صدای ترافیکی که از خیابان ها و بزرگراه ها، جاده های ریلی و ترافیک هوایی می آید، خواهیم بود. چگونه شرایط زندگی دلپذیر را تضمین کنیم؟

مردم به سر و صدا حساس هستند و می خواهند در محل زندگی خود استراحت کنند. و یکی از بهترین مکان ها برای استراحت باید بالکن باشد. آیا این همان چیزی نیست که شیشه بالکن ها عمدتاً برای آن طراحی و ساخته شده اند؟ مطالعات بر روی سلامت و تندرستی نشان داده است که از 30 دسی بل واکنش های روانی منفی رخ می دهد. یک خیابان شلوغ نزدیک به یک بالکن در حال حاضر آن سطح سر و صدا را تولید می کند. به همین دلیل است که معماران، مهندسان و مسئولان برنامه‌ریزی توجه روزافزونی به مدیریت صحیح نمای ساختمان و محوطه‌های خارجی مانند بالکن‌ها و ایوان‌ها دارند.

3 دلیل برای اینکه مردم شیشه بالکن را برای خانه ترجیح می دهند
بیشتر بخوانید

بار انتشار آلاینده های صنعتی و ترافیکی، برنامه ریزان شهری و پروژه را با وظیفه ایجاد شرایط زندگی سالم مواجه می کند. شیشه های بالکن و نمای بالکن های معلق دارای مزایای تعیین کننده ای هستند: هر دو دارای درجه بالایی از ایمنی پروژه های پیش ساخته هستند و علاوه بر این سیستم های شفاف تمام شیشه ای محافظت در برابر صدا، باد و آب و هوا را تضمین می کنند و می توانند در سراسر آنها باز و بسته شوند.

محافظت در برابر آب و هوا و سر و صدا، مصرف انرژی کمتر

محافظت در برابر صدا با شیشه بالکن

شیشه بالکن بدون قاب ما باران، برف، باد، گرد و غبار و پرندگان را بدون کاهش میزان نور دریافتی شما از بالکن شما دور نگه می دارد. این حفاظت همچنین به معنای صرف زمان و هزینه کمتری برای نگهداری و تعمیرات سطوح و ساختارهای داخلی بالکن است.

محفظه های بالکن ما سطح سر و صدا را تا 50 درصد کاهش می دهد تا بتوانید در داخل خانه خود استراحت کنید و راحت تر بخوابید. همچنین می‌توانید با دانستن اینکه شیشه جمع‌شونده ما ایمن است، راحت بخوابید، به این معنی که ایمنی برای کسانی که در طبقات پایین‌تر هستند افزایش می‌یابد.

بالکن می تواند به منطقه ای تبدیل شود که در آن کنترل چهار فصل را در اختیار دارید، جایی که بهار زودتر و زمستان دیرتر از راه می رسد. یک منطقه خاص در خانه خود ایجاد کنید که هر زمان که بخواهید می توانید از آن لذت ببرید. واقعاً چه کسی گفته است که ما باید از منطقه امن خود خارج شویم؟ و البته از آنجایی که سیستم لعاب کاملا جمع‌شونده است، می‌توانید در هر زمانی آن را برای هوای تازه و آفتاب باز کنید.

شیشه بالکن در معماری
بیشتر بخوانید

کاهش نویز با شیشه های بالکن ونوس جام

جان بخشیدن به نور، ایجاد فضا، تضمین پایداری

سیستم های نوآورانه طراحی بالکن و نما ونوس جام از بسیاری جهات برای املاک مسکونی یک مزیت است. شیشه های بالکن ونوس جام راه حل های کارآمدی را برای مجتمع های مسکونی که در معرض آلودگی صوتی بالا هستند ارائه می دهد.

ونوس جام با مفاهیم پیشگام خود نیازهای تغییرات با انگیزه اکولوژیکی و اقتصادی را برآورده می کند. تعهد این شرکت به انعطاف پذیری بی حد و حصر در راه حل های آن برای بالکن و بازسازی بالکن های موجود و بالکن های کاملاً جدید آن منعکس شده است که ارزش هر ملک را افزایش می دهد.