شیشه بالکن, مقالات

5 دلیل عالی برای سرمایه گذاری در شیشه بالکن

دلایل سرمایه گذاری در شیشه بالکن

شیشه های بالکن یکی از نادیده گرفته ترین گزینه ها برای گسترش فضای بیرونی شما هستند. افسانه های زیادی در مورد ایمنی و هزینه شیشه وجود دارد که در سوالات نگران کننده مشتریان می شنویم: آیا شیشه های بالکن ایمن هستند؟ آیا آنها ارزش پول را ارائه می دهند؟ آیا آنها برای فضاهای کوچک مناسب هستند؟ پاسخ به همه یک «بله» قاطعانه است.

دلایل اصلی سرمایه گذاری در شیشه بالکن

  1. نماهای برتر از هر زاویه

نماهای برتر از هر زاویه

عیب بزرگ بالکن های سنتی – یعنی بالکن هایی که از چوب، سنگ یا فلز ساخته شده اند – این است که اغلب منظره مسدود می شود. این هنگام نشستن مشکل ساز می شود: چه کسی می خواهد صبحانه بخورد در حالی که به نرده ای مات خیره شده است که دید شما را مسدود می کند؟

در مقابل، شیشه های بالکن دیدی کاملاً بدون مانع از محیط اطراف شما ارائه می دهند. پانل های شیشه ای شفاف موهبتی است که به شما امکان می دهد در بالکن خود دراز بکشید بدون اینکه چشم انداز را از دست بدهید. علاوه بر این، شیشه به نور خورشید اجازه می دهد تا در کل منطقه بالکن بتابد، بدون اینکه سایه های زشتی در طول روز تشکیل شود.

شاید یک روز کسی یک ورق فلزی شفاف اختراع کند. تا آن زمان، شیشه های بالکن تنها گزینه ای برای تضمین کامل ترین و چشمگیرترین مناظر از آسایش خانه شما هستند.

  1. مناسب برای فضاهای تنگ (و بودجه محدود)

مناسب فضاهای تنگ

فضا را می توان بیش از حد ارزیابی کرد. به هر حال، هدف اصلی یک بالکن، ارائه مناظر است، نه فضایی برای تاب دادن گربه. بسیاری از شیشه های بالکن مورد علاقه ما فضای محدودی را ارائه می دهند، مانند بالکن های ژولیت و نرده های شیشه ای ساده در سراسر یک در بزرگ. چنین طرح هایی برای خانه های کوچک و آپارتمان هایی که فضای کافی برای یک شیشه بالکن کامل ندارند ایده آل هستند.

پوشش دور آلاچیق
بیشتر بخوانید

یکی دیگر از امتیازات شیشه، سهولت نسبی نصب است. شیشه را می توان برش داد و از قبل سوراخ کرد تا با انواع سیستم های گیره پیش ساخته سازگار باشد و نصب سریع پانل های شیشه ای را آسان می کند.

  1. می تواند 100٪ بدون فریم باشد

کاملا بدون فریم

پانل‌های شیشه‌ای بدون فریم که به‌اندازه‌ای ساخته شده‌اند، جزء اصلی اتاق‌های دوش مدرن، پارتیشن‌ها و درها، راه پله‌ها و موارد دیگر هستند. اما می توان آنها را برای ایجاد بالکن ها و نرده های شیشه ای بدون قاب خیره کننده نیز مهار کرد. ما از تکنیک های پولیش لبه شیشه ای استفاده می کنیم تا به پانل های در معرض یک لبه صاف و گرد ایده آل برای شیشه های بالکن بدون قاب بدهیم. آنها همچنین یک انتخاب طبیعی برای بالکن های کوچکتر مانند نرده های شیشه ای ساده هستند.

  1. ده ها گزینه شیشه ای چند لایه یا تزئینی

گزینه های شیشه ای چند لایه

در تجربه ما، بسیاری از صاحبان خانه هنگام طراحی بالکن خود، پانل های شیشه ای چند لایه را انتخاب می کنند. رایج‌ترین دلیل حفظ حریم خصوصی است – شیشه‌های مات یا رنگی مانع از نگاه کردن هر کسی به فضای بالکن شما می‌شود، در حالی که نور خورشید زیادی از آن عبور می‌کند. حتی می‌توانید با پانل‌های شیشه‌ای رنگی بزرگ و جسورانه رفتار کنید، یا با الگوهای شیشه‌ای تزئینی ظاهر را بدزدید.

  1. به اندازه بالکن های سنتی امن است

به اندازه بالکن های سنتی امن است

بالکن‌های شیشه‌ای قاب‌دار و بدون قاب، بسیار مقاوم هستند. پانل های شیشه ای به عنوان تکیه گاه های باربری عمل می کنند که می توانند در برابر انواع سوء استفاده ها و ضربه ها مقاومت کنند. در طراحی های مدرن از پایه ها و گیره های بسیار قوی برای کمک به تقویت یکپارچگی سازه استفاده می شود. شیشه ایمنی سخت شده اغلب برای شیشه های بالکن استفاده می شود.

چرا شیشه بالکن؟
بیشتر بخوانید

آیا به شیشه بالکن برای یک پروژه خانگی یا تجاری علاقه مند هستید؟ ونوس جام با چندین سال تجربه در نصب شیشه برای انواع شیشه های بالکن مفتخر است که خدمات خود را برای شما ارایه نماید، کارشناسان ما خوشحال می شوند به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهند – کافیست با شماره 09144075948 تماس داشته باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

منبع:

https://abcglassprocessing.co.uk/5-great-reasons-to-invest-in-a-glass-balcony/