شیشه بالکن, مقالات

3 دلیل برای اینکه مردم شیشه بالکن را برای خانه ترجیح می دهند

دلایل ترجیج شیشه بالکن

اگر می خواهید مناظر عالی برای خانه خود داشته باشید، بالکن خود را با نرده های شیشه ای گسترده و پانل های شیشه ای از کف تا سقف تزئین کنید. نرده شیشه ای در اصل نرده ای از شیشه است که در گالری ها، ایوان ها، نیم طبقه ها و غیره نصب می شود. اما اگر می خواهید از بالکن خود برای مدت طولانی تری استفاده کنید، یک نرده ساده ممکن است کافی نباشد. یک ایده بهتر این است که شیشه های بالکن ثابت یا جمع شونده را نصب کنید.

شیشه بالکن چیست؟

به عبارت ساده، شیشه بالکن از بالکن شما محافظت کرده و به سبکی پوشش می دهد. این پانل های شیشه ای مانند سنگ هستند و می توانند در برابر عوامل خارجی مانند باد، رعد و برق و گرد و غبار مقاومت کنند. چه یک شام صمیمی با عزیزانتان باشد یا یک جشن تولد کامل، شیشه بالکن فضای بیرون را به شیوه ای جذاب به داخل می آورد.

اگر به دنبال بازسازی بالکن خود هستید، نصب یک محفظه شیشه ای راه حلی است! حس باز بودن را به کل خانه خود بدهید و جریان دوش نور طبیعی را در داخل به حداکثر برسانید.

انواع شیشه بالکن

محفظه های شیشه ای بالکن را می توان در هر ابعاد یا ضخامتی بسته به نیاز فضایی شما سفارشی کرد. در حالی که چندین طرح شیشه ای بالکن سفارشی وجود دارد که می توانید با متخصصان خود در مورد آنها صحبت کنید، لیست زیر دو مورد از محبوب ترین گزینه ها است.

تفاوت بین شیشه لمینت و شیشه سکوریت
بیشتر بخوانید

سقف تا کف

همانطور که از نام آن پیداست، چنین محفظه های شیشه ای از سقف تا کف، اما در قسمت داخلی نرده بالکن نصب می شوند. در اینجا، پروفیل های آلومینیومی مقاوم از پانل های شیشه ای سکوریت شده یا چند لایه پشتیبانی می کنند. این طرح بالکن شما را با استفاده از دو نرده، دو چندان تقویت می کند.

نرده پشت بام

این سازه نیز با کمک پروفیل های آلومینیومی نصب شده بر روی سقف تا نرده نصب می شود. شیشه های سکوریت شده یا چند لایه با چگالی قابل تنظیم سپس به این پروفیل های آلومینیومی متصل می شوند.

هر دو نوع پانل شیشه ای بالکن بسیار محکم و مقاوم در برابر حرارت و رطوبت هستند. آنها همچنین می توانند در برابر وزش باد شدید مقاومت کنند و خانه شما را در برابر آلودگی و گرد و غبار عایق کنند.

چرا شیشه بالکن را برای خانه خود انتخاب کنید؟

جدا از اینکه خانه شما را با زیبایی شناسی خیره کننده تزئین می کند، پانل های شیشه ای بالکن عملکردهای دیگری نیز دارند که در زیر ذکر شده است.

چرا شیشه بالکن

از بالکن محافظت می کند

پانل های شیشه ای بالکن بدون قاب از عناصر محیطی ناخواسته مانند گرد و غبار، آلودگی، پرندگان، پشه ها و باران جلوگیری می کند. این سطوح به طور قابل ملاحظه ای زمان صرف شده برای تعمیر و نگهداری بالکن را کاهش می دهد.

محفظه های شیشه ای بالکن نیز عایق صوتی عالی را ارائه می دهند. این ویژگی مخصوصاً اگر خانه شما در یک خیابان شلوغ باشد مفید است. این پانل ها، هنگامی که با نوع لعاب مناسب ترکیب شوند، می توانند صدای بیرون را حداقل تا 50 درصد کاهش دهند. این مزیت تضمین می کند که هرگز مجبور نخواهید شد با صدای بوق و آژیر از خواب بیدار شوید.

نصب شیشه بالکن | تمام آن‌چه باید درباره نصب این نوع از شیشه‌ها بدانیم
بیشتر بخوانید

فضای استراحت در فضای باز را اضافه می کند

اکثر صاحب خانه ها بالکن را جدا از سایر قسمت های خانه خود می دانند. نتیجه این تفکیک، چنین فضای بیرونی ممتازی را بدون استفاده می‌گذارد. شیشه بالکن قابلیت استفاده اساسی این منطقه را بهبود می بخشد. علاوه بر این، اگر بالکن شما به اندازه کافی بزرگ است، می توانید چند صندلی استراحت بیندازید یا یک آلاچیق کوچک نصب کنید و آن را به مکانی فوق العاده برای پذیرایی از مهمانان تبدیل کنید.

شیشه بالکن فضا را به یک اتاق اضافی تبدیل می کند که به مناظر پانوراما و امکانات بی پایان باز می شود. چه به دنبال خلوت باشید و چه در حال برگزاری یک جلسه باشید، می توانید همه این کارها را بدون ترک آسایش خانه خود انجام دهید.

ایمنی را افزایش می دهد

ممکن است شما یک بالکن بزرگ داشته باشید اما به دلیل نگرانی های ایمنی هنوز نتوانید به کودکان اجازه بازی در آنجا را بدهید. پانل های شیشه ای بالکن می توانند به شما کمک کنند تا از شر چنین ترس هایی خلاص شوید. یک بالکن بسته برای حرکت کودکان بدون نزدیک شدن به لبه کاملاً ایمن است زیرا اساساً هیچ لبه ای پس از نصب پانل وجود ندارد.

اگر از دوستداران حیوانات هستید، می توانید اجازه دهید حیوانات خانگی خود بدون نگرانی در مورد امنیت آنها در بالکن پرسه بزنند. این سازه‌ها همچنین به گربه‌سانان و سگ‌های سگ شما این حس را می‌دهند که بیش از حد معمول در فضای باز باشند.

چیزی برای در نظر گرفتن

نکات طراحی شیشه بالکن برای خانه لوکس شما
بیشتر بخوانید

اگر عاشق نسیم عصرگاهی هستید که به خانه شما می وزد، پانل های شیشه ای بالکن جمع شونده را نصب کنید. پانل‌های شیشه‌ای دیواری جمع‌شونده را می‌توان به طور کامل یا جزئی باز کرد، معمولاً با کمک یک دستگیره شبیه به درب اتومبیل. قبل از نصب این سطوح، با متخصص شیشه خود در مورد سطح سفارشی سازی ممکن مشورت کنید

برای به نمایش گذاشتن بهترین شیشه بالکن، با ونوس جام تماس بگیرید. ما مجموعه ای از راه حل های طراحی شیشه ای متحول کننده را ارائه می دهیم که مطمئناً با حساسیت های طراحی شما مطابقت دارد. تیم کارشناسان ما در هر مرحله از راه، از انتخاب تا نصب و پشتیبانی پس از فروش، کمک می‌کنند.