شیشه بالکن, مقالات

سیستم های بالکن شیشه ای تاشو و کشویی

بالکن شیشه ای تاشو

بالکن های شیشه ای کشویی

همه ما می دانیم که در سال های اخیر، تقاضا برای بالکن های شیشه ای در حال رشد است. البته این تقاضا برای بالکن های شیشه ای کشویی بیهوده نیست و سهم بسیار مهمی به خصوص از نظر مصرف سوخت برای محبوبیت و حتی افزایش آن کافی است. البته اگر تصمیم به استفاده از بالکن شیشه ای کشویی دارید، می خواهیم بدانید که تصمیم درستی گرفته اید .

ما در ونوس جام انواع روش های پرداخت را ارائه می دهیم و به عنوان یک شرکت اعلام می کنیم که خدمات خود را با هزینه مناسب به شما ارائه می دهیم. شما بین مدل های بالکن شیشه ای یکی را انتخاب خواهید کرد. در صورت تمایل می توانید از بین مدل های تصاویر بالکن شیشه ای در وب سایت ما انتخاب کنید و با نصب حرفه ای به این خدمات دسترسی داشته باشید.

البته از آنجایی که گزینه هایی که به شما ارائه کرده ایم بسیار اندک هستند، بیایید باید بگوییم که در انتخاب کمی مشکل خواهید داشت. علاوه بر این، شرکت ما به رضایت 100% مشتریان در خدمات خود اختصاص دارد و به خوبی می داند که هر یک از مشتریان گرامی ما منبع مرجعی برای شرکت ما هستند.

شما در مکان مناسبی برای بالکن های شیشه ای تاشو و سیستم های کشویی هستید امروزه با تکنولوژی مدرن، سیستم های بالکن شیشه ای زیادی با کاربری های مختلف وجود دارد. البته به جرات می توان گفت که در میان آنها ترجیح داده شده ترین مدل ها بالکن های شیشه ای تاشو و سیستم های کشویی هستند. زیرا جدای از سهولت استفاده، می‌توان گفت که این کاربرد در صدر فهرست قرار دارند، زیرا ظاهر بسیار زیبایی به بالکن‌ها می‌دهند.

بالکن های شیشه ای کشویی، تاشو و کشویی در میان درب های بالکن می توانند از نظر طراحی فضایی کاملا متفاوت به بالکن و خانه شما ببخشند. شما می توانید حتی در زمستان از نمای خانه خود از بالکن خود لذت ببرید و بدون تغییر آن، فضایی دلپذیر به نمای بیرونی خانه خود ببخشید. می توانید در بالکن در کنار خانواده و مهمانان اوقات خوشی را سپری کنید. درب شیشه ای کشویی برای بالکن موجود با و بدون آستانه، شیشه 8 میلی متر و شیشه دوجداره. آستانه بالکن شیشه ای کشویی برای گرما، گرد و غبار، هوا و صدا مناسب ترین مدل از نظر عایق حرارتی.

راهنمای خرید شیشه بالکن
بیشتر بخوانید

استفاده از بالکن شیشه ای کشویی تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله فضای گوشه یا مسطح، عرض و اندازه آن، چه آپارتمان و چه خانه باغی است. تمیز کردن بیرونی پنجره ها می تواند در مکان های مرتفع مشکل ساز باشد،.در درب های کشویی پنجره ها مانند بالکن جمع نمی شوند، بنابراین برای استفاده به عنوان پرده مناسب هستند و نیازی به مواد اضافی ندارند.

بسته شدن بالکن کشویی شیشه ای بدون آستانه در نقاط ورودی و خروجی ترجیح داده می شود. اخیراً اولویت به سیستم شیشه کشویی برای عایق حرارت و صدا داده شده است. سیستم شیشه کشویی مناسب ترین مدل برای بستن شیشه های متحرک از نظر عایق بودن، جلوگیری از ورود هوا، گرد و غبار، صدا، گرما و از همه مهمتر آب می باشد.

بالکن شیشه ای تاشو چه ویژگی هایی دارد؟

بالکن خانه ها قسمت های مهمی هستند که به دنیای بیرون باز می شوند. شما می توانید از سیستم های بالکن شیشه ای تاشو در فرآیند بستن بالکن منازل و بازکردن آنها در هر زمان بهره مند شوید. سیستم بالکن که دارای بال های تاشو است نیز ترجیح داده می شود زیرا به راحتی باز شده و در مدت زمان کوتاهی بسته می شود. علاوه بر این، سیستم های بالکن شیشه ای تاشو ایجاد یک منطقه امن را فراهم می کند. این سیستم که از محافظت از حیوانات خانگی و کودکان پشتیبانی می کند، مزیت بزرگی در برابر سرقت نیز دارد.

سیستم های بالکن شیشه ای دارای بال هایی هستند که به سمت داخل باز می شوند. علاوه بر این، در صورت تمایل می توانید بعنوان شیشه رنگی استفاده کنید. برای گذراندن اوقات خوشی در بالکن خود در ماه های زمستان، می توانیدبالکن شیشه ای کف را داشته باشید.

ضخامت شیشه در بالکن شیشه ای چقدر باید باشد؟
بیشتر بخوانید

آیا تمیز کردن بالکن شیشه ای تاشو آسان است؟

بالکن خانه ها مناطق بسیار مهمی هستند. بال‌های سیستم‌های بالکن شیشه‌ای که قسمت مهمی هستند که به بیرون باز می‌شوند، به داخل باز می‌شوند. تمیز کردن سیستم را می توان به راحتی با باز کردن بال های داخل آن انجام داد. همچنین می توانیدبالکن شیشه ای را برای منزل یا محل کار خود انتخاب کنید. شما می توانید سیستم های بالکن شیشه ای داشته باشید که برای استفاده در دفاتر، مغازه ها، کافه ها، رستوران ها و بسیاری از مناطق دیگر مناسب هستند.

مدل های بالکن شیشه ای تاشو

سیستم های شیشه بالکن خانه و محل کار شما را کاربردی تر می کند و امکان استفاده از آن ها را در تمام فصول سال فراهم می کند. با ظاهری شیک، فضاهای جادار را ارائه می دهد، دید شما را محدود نمی کند و حس حضور در محیط بیرون را در داخل به شما القا می کند. به دلیل ساختار بالکن‌های شیشه‌ای تاشو، جلوی دید را با ظاهر تک تکه‌اش نمی‌گیرد، زیرا فقط پایه‌های بالا و پایین را در خود جای داده است. از اتلاف گرما در زمستان جلوگیری می کند و باعث صرفه جویی در سرمایه شما می شود. با استفاده چند منظوره، می توانید آن را به طور کامل باز و بسته کنید یا می توانید به سادگی با باز کردن بال مورد نظر تهویه را فراهم کنید. به دلیل سهولت استفاده از مکانیزم ها می توانید بدون هیچ سختی و زحمت اضافی پنجره ها را جابجا کنید.

محدود به اینها نیست. همزمان:

 • مناطق استفاده نامحدود
 • تمیز کردن و نگهداری آسان،
 • ظاهر بیرونی ساختمان شما را تغییر نمی دهد و کاملاً مطابق با قوانین ساخت و ساز است.
 • عایق صدا صداهای غیر ضروری را از شما دور می کند،
 • محافظت در برابر گرد و غبار، باران، برف و باد،
 • اثرات مخرب را از بین می برد و امنیت بیشتری را برای ساختارهای شما فراهم می کند.
آلاچیق شیشه ای
بیشتر بخوانید

شرکت ونوس جام که بر رضایت 100٪ مشتری تمرکز دارد، محصولات مقرون به صرفه خود را به خدمت شما ارائه می دهد. تاشو

مدل های بالکن شیشه ای تاشو:

 • سیستم بالکن شیشه ای تاشو استاندارد،
 • سیستم بالکن شیشه ای تاشو بدون قاب،
 • سیستم بالکن شیشه ای تاشو بدون قاب،
 • سیستم بالکن شیشه ای تاشو،
 • سیستم بالکن شیشه ای تاشو با نرده،
 • سیستم بالکن شیشه ای با نرده.

به طور خلاصه، سیستم‌های بالکن شیشه‌ای تاشو از قاب حامل مواد آلومینیومی، بال‌های متحرک، دستگاه جهت‌پذیر، شیشه سکوریت، مواد پرکننده عایق و انواع رووینگ تشکیل شده‌اند. مواد بسته به سفارش متفاوت است.

با خدمات مشتریان 24/7 شرکت ونوس جام  می توانید به راحتی سفارشات خود را ارسال کنید و پاسخ فوری به سوالات و مشکلات خود دریافت کنید. با کادری حرفه ای و مجرب ما می توانید در مدت کوتاهی به ساختمانی که تصور می کردید دست پیدا کنید. سیستم‌های بالکن شیشه‌ای تاشو در مکان‌های بیشتری ظاهر می‌شوند و به سرعت گسترش می‌یابند، جای خود را بگیرید تا این کیفیت را تجربه کنید.