شیشه بالکن, مقالات

از این 15 ایده طراحی شیشه بالکن برای ظاهری منحصر به فرد استفاده کنید

ایده طراحی شیشه بالکن

در اینجا به طراحی شیشه بالکن نه تنها برای سکونت بلکه برای فضاهای تجاری، اداری، مغازه ها و … خواهیم پرداخت. در اینجا برخی از ایده های طراحی شیشه بالکن وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید:

ایده های طراحی شیشه بالکن

طراحی شیشه ای بالکن معماری برای خانه شرکتی سطح بالا

اگر به دنبال طراحی شیشه ای برای بالکن خانه شرکتی خود هستید، سبک معماری طراحی شیشه شفاف با حاشیه فولادی انتخاب بسیار خوبی است. چه فضای خانه باشد و چه فضای اداری، ظرافت با این طراحی غالب خواهد شد.

طراحی شیشه ای معماری برای بالکن

طراحی شیشه ای اسکاندیناوی برای بالکن گسترده اتاق نشیمن

مفهوم طراحی شیشه اسکاندیناوی برای بالکن ها بسیار مبتکرانه و فشرده است. این کلاس کل فضای باز بالکن را پوشش می دهد و نمای شفافی به آن می دهد. در ساختمان های چند طبقه و آسمان خراش ها بسیار شیک و پیچیده به نظر می رسد. اما عمدتاً این طراحی در بخش تجاری فوق العاده به نظر می رسد.

شیشه با پوشش کامل اندازه اتاق اسکاندیناوی

نرده شیشه ای با پوشش آلومینیومی برای بالکن خانه مدرن شما

بالکن خانه مدرن شما نیاز به طراحی مینیمال و در عین حال شیک دارد. نرده شیشه ای با پوشش آلومینیومی مطابق با معیارها است.

طراحی بالکن نما خانه مدرن

نرده دستی استیل ضد زنگ با فیوژن شیشه ای شفاف

بالکن خانه شما به نرده دستی نیاز دارد. برای علامت زدن آن کادر، یک نرده فولادی ضد زنگ با شیشه به عنوان عنصر پایه شفاف اضافه کنید.

نرده فولادی ضد زنگ و فیوژن شیشه ای برای بالکن

نرده شیشه ای لمینت برای خانه مجلل شما

یک نوع شیشه در انواع مختلف خانه ها متمایز به نظر می رسد. خانه مجلل شما از این قاعده مستثنی نخواهد بود. این نرده شیشه ای لمینت خانه شما را شیک تر نشان می دهد.

چگونه از بالکن خود به عنوان گلخانه استفاده کنیم ؟
بیشتر بخوانید

نرده شیشه ای لمینت برای خانه های مجلل

درب شیشه ای برای خانه و محل کار شما

یک درب شیشه ای شفاف و براق، چه دفتر کار باشد و چه خانه شما، نشانگر آن است که با ظرافت ساخته شده است. اما در هنگام کار با آن مراقب باشید. استفاده بی مورد می تواند به آن آسیب برساند.

درب شیشه ای بالکن منزل و اداره

شیشه رنگی با نرده استیل ضد زنگ

طرح شیشه ای رنگی نارنجی مد روز آینده به دلیل ظاهر باشکوه و نگاه منحصر به فرد خود روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. بالکن خانه شما برای همسایگان شما تبدیل به موضوع حسادت می شود.

طراحی شیشه نارنجی رنگی برای بالکن

شیشه مات برای حفظ حریم خصوصی شما

طرح های شیشه ای بسیار خارق العاده به نظر می رسند. اما با آن، حریم خصوصی را مختل می کند. بنابراین برای کسانی که می خواهند حریم خصوصی خود را حفظ کنند، شیشه مات باید انتخاب شما باشد. این طرح شیشه ای بالکن اکنون در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است.

طراحی شیشه ای مشکی برای بالکن خانه زیبا

شیشه مشکی برای خانه زیبای شما

وقتی صحبت از دکوراسیون به میان می‌آید، همه به سمت طراحی شیشه‌ای شفاف خم می‌شوند. اما چرا از دیگران پیروی می کنید؟ استایل خود را با نرده شیشه ای مشکی برای ظاهر زیبای خانه خود تنظیم کنید.

طراحی شیشه ای مشکی برای بالکن خانه زیبا

درب و نرده شیشه ای برای استفاده همیشگی بالکن شما

اگر از بالکن خود به طور گسترده استفاده می کنید، یا اگر به دنبال شیشه برای استفاده در دفتر خود هستید، درب و نرده شیشه ای برای شما بهترین است. تحمل استفاده خشن را دارد و به راحتی نمی شکند.

درب و نرده شیشه سکوریت

شیشه مدور برای خانه شیرین خانه شما

قیمت شیشه بالکن
بیشتر بخوانید

دستیابی به موفقیت در طراحی یکنواخت شیشه ای مستقیم برای بالکن ها. شیشه های دایره ای شکل را روی نرده های بالکن خود با اتصالات برنجی بچسبانید و ظاهری روستایی ایجاد کنید.

ظاهر روستایی برای بالکن دایره ای

درب شیشه ای رنگ شده دوبل

اگر به هنر نقاشی روی شیشه علاقه دارید، آن را سرکوب نکنید. برای بالکن بزرگ خود یک در شیشه ای دوتایی با شیشه های نقاشی شده با هنر انتزاعی زیبا اضافه کنید.

درب شیشه ای دوبل برای خانه هنری قومی

طرح شیشه لک شده

اگر می خواهید توجه همه را به خود جلب کنید، این ایده طراحی برای شما مناسب است. طرح ویترای یک اثر هنری منحصر به فرد است که بالکن شما را متمایز می کند.

طرح شیشه ای رنگارنگ بالکن چشم نواز

شیشه ای برای بالکن آسمان خراش شما

شما نمی توانید برای تزئین بالکن آسمان خراش خود چیزی غیر از شیشه انتخاب کنید. یک قدم اشتباه می تواند نمای کلی خانه شما را تغییر دهد. بنابراین یک طرح شیشه ای و شفاف و بدون ریل برای بالکن خود انتخاب کنید. از هر منظری فوق العاده و شیک به نظر می رسد.

طراحی شیشه ای برای بالکن آسمان خراش

نرده طرح شیشه ای تزئین شده

منحصر به فردترین طرح شیشه دکوری که تا به حال پیدا کرده اید این است. با کریستال های کوچک و بزرگ، یاقوت، زمرد و غیره تزئین شده است.

طراحی شیشه ای تزئین شده برای بالکن اوقات فراغت مدرن

در حالی که ما به این علاقه طراحی شیشه بالکن پایان می دهیم، مهم است که به شما اطلاع دهیم که با زیبایی، مسئولیت حفظ آن نیز برمی گردد. اگر طرح های شیشه ای را به خانه خود اضافه می کنید، باید در مورد استفاده دقت بیشتری داشته باشید.

راهنمای ضروری برای انواع مختلف بالکن
بیشتر بخوانید

منبع :

https://www.magicbricks.com/blog/balcony-glass-design/120176.html