مقالات

ارزش خرید شیشه های بالکن

ارزش خرید شیشه های بالکن

یکی از سوالاتی که اغلب خریداران احتمالی شیشه بالکن از ما می پرسند این است که “آیا شیشه های بالکن گران هستند؟” اگرچه پاسخ به این سوال می تواند دشوار باشد، زیرا هر شیشه بالکن به اندازه مکانی که قرار است در آن نصب شود ، ما سعی خواهیم کرد برخی از موارد کلی را توضیح دهیم. دستورالعمل های قیمت گذاری

با توجه به اینکه اکثر ما زمان بیشتری را در خانه سپری کرده‌ایم، بسیاری از افکار به بهبود خانه تبدیل شده‌اند. و نصب بالکن یک پروژه محبوب برای افزودن ارزش، ایجاد فضای بیشتر و ورود نور بیشتر است و در عین حال مناظر را به بیرون باز می کند.

خرید شیشه بالکن یک سرمایه گذاری بلندمدت است، بنابراین درست کردن آن مفید است. در زیر برخی از عواملی که باید در نظر داشته باشید آورده شده است.

آیا شیشه های بالکن گران هستند؟

ضرورتا نه. سیستم های شیشه بالکن در ساخت، ظاهر و در نتیجه قیمت متفاوت است. بنابراین، بستگی به این دارد که شما انتخاب نرده خود را با چه چیزی مقایسه می کنید و سایر گزینه های موجود. به عنوان مثال، برخی از سیستم های قطعات پیش ساخته از گیره ها برای محکم کردن صفحات شیشه ای در جای خود استفاده می کنند. بسته به ترجیح شما، این می تواند زیبایی شناسی را مختل کند.

اندازه و طراحی شیشه بالکن

هر پروژه متفاوت است و بنابراین هزینه های شیشه بالکن با توجه به سبک، اندازه و پیچیدگی نرده شیشه ای شما متفاوت است.

با بالکن و شیشه های بالکن ارزش ملک خود را افزایش دهید

تفاوت بین شیشه لمینت و شیشه سکوریت
بیشتر بخوانید

افزایش ارزش ملک با شیشه بالکن

آگاهی از ارزش ملک خود می تواند راهی عالی برای ارتقاء در آینده باشد. چگونه؟ مقایسه ارزش خانه شما در طول زمان با هزینه اصلی آن می تواند به شما کمک کند از ملک خود درآمد کسب کنید.

هر گونه اضافات و بازسازی هایی که انجام دهید می تواند ارزش ملک را افزایش دهد تا بتوانید با قیمت بیشتری دوباره بفروشید. در صورت فروش نه تنها می توانید درآمد بیشتری به دست آورید، بلکه می توانید تا زمانی که در آنجا زندگی می کنید از ارتقاها لذت ببرید.

یک راه عالی برای افزایش ارزش ملک خود اضافه کردن بالکن با بالکن های شیشه ای است. این اضافات فضای نشیمن بیشتری را اضافه کرده و دید را چه از داخل و چه از بیرون بهبود می بخشد.

وقتی صحبت از ملک مسکونی به میان می آید، صرف نظر از نوع آن، بالکن هایی با شیشه های عالی می توانند افزودنی فوق العاده باشند.

بالکن‌ها می‌توانند در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود داشته باشند، که کاملاً مطابق با کاربرد و خواسته‌های فضا قابل تنظیم هستند. نرده ها به همان اندازه انعطاف پذیر هستند و به شما امکان می دهند در مورد اندازه و طراحی تصمیم بگیرید.

هنگامی که آماده فروش هستید، می توانید با توضیح تمام مزایایی که بالکن شما به ملک شما اضافه می کند، خریداران بالقوه را تحت تاثیر قرار داده و متقاعد کنید.

نور بیشتری را دعوت کنید

بلافاصله، اضافه کردن یک بالکن به معنای دعوت کردن نور بیشتر به خانه شما است. داشتن پنجره هایی که در فاصله چند فوتی از زمین شروع می شوند خوب است، اما این کار بسیار زیاد است. تعویض پنجره های خود با درهای شیشه ای کشویی که به بالکن جدید شما منتهی می شود حداقل میزان نور دریافتی را دو برابر می کند.

5 دلیل عالی برای سرمایه گذاری در شیشه بالکن
بیشتر بخوانید

وقتی به تاریکی نیاز دارید، می‌توانید نور را با پرده مسدود کنید. هنگامی که نور را می خواهید، می توانید از آن از روی زمین و تا دیوار خود لذت ببرید.

بله، انواع بالکن ها به شما امکان می دهند درب شیشه ای کشویی داشته باشید، اما بالکن با شیشه بالکن نور بیشتری را به شما می دهد.

اگر بالکنی را انتخاب می‌کنید که نمی‌توانید از آن بیرون بروید، اما می‌توانید درها را برای دریافت هوای تازه و نور باز کنید، می‌توانید یک بالکن شیشه‌ای ژولیت را انتخاب کنید. این نوع بالکن به شما این امکان را می دهد که همچنان نور را از کل دیوار خود به داخل دعوت کنید و در عین حال با یک نرده شیشه ای ایمن بمانید.

فضای باز بیشتر

زمانی که مستاجران به دنبال یک آپارتمان عالی هستند، یکی از نکات کلیدی فروش شامل بالکن است. افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند معمولاً فضای بیرونی ندارند، بنابراین از توانایی بیرون رفتن به صورت خصوصی لذت می برند.

اگر فضای بیرونی دارید، اما برای نیازهای شما کافی نیست، اضافه کردن بالکن می تواند به آن اضافه کند.

اگر یک منطقه سرگرمی در خانه خود دارید، مانند یک آشپزخانه و منطقه نشیمن عالی، می توانید این منطقه را با یک بالکن گسترش دهید. می توانید انتخاب کنید که درها را باز بگذارید تا فضای سرگرمی خود را گسترش دهید، یا می توانید بالکن را به عنوان جایگزینی برای دریافت هوای تازه ارائه دهید.

اگر از قبل فضای بیرونی کافی دارید، می توانید نوع متفاوتی از فضای بیرونی را با بالکن تهیه کنید. باغ ها زیبا هستند زیرا فضای سبز را فراهم می کنند و ممکن است یک استخر یا آتشدان داشته باشید.

از این 15 ایده طراحی شیشه بالکن برای ظاهری منحصر به فرد استفاده کنید
بیشتر بخوانید

یک بالکن شما را کمی از طبیعت دور می کند بدون اینکه شما منظره را قربانی کنید. می توانید آن را مبله کنید یا حتی یک آشپزخانه در فضای باز راه اندازی کنید. شما بالاتر خواهید رفت تا آفات نتوانند به شما هم برسند.

علاوه بر همه چیز، افزودن فضای زندگی به طور جدی ارزش یک خانه را افزایش می دهد. درست مانند تکمیل یک زیرزمین یا اضافه کردن یک اتاق، اضافه کردن یک بالکن باعث افزایش متراژ خانه شما می شود. با متراژ بیشتر، قیمت بالاتری نیز به همراه دارد!

 

https://www.bespokeframelessglass.com/blog/increase-value-balconies-balustrades/