کابین دوش و جدا کننده حمام, محصول

کابین دوش

کابین دوش

کابین دوش یا حمام شیشه ای امروزه یکی از اساسی ترین لوازم سرویس حمام می باشد.یکی از مزایای استفاده از کابین دوش و یا دوردوشی در حمام , جلوگیری از پاشیدن آب به محیط  و بهداشتی شدن اطراف  می باشد.

کابین دوش شیشه ای ساخته شده از تمام شیشه که مدل فریم لس  آن باشیشه های مات،نیمه مات،یاشفاف نصب می شوند.البته باید گفت علاوه بر این چندنمونه که ذکرشد کابین دوش شیشه ای دارای تنوع بسیاری می باشد.کابین دوش شیشه ای با درب کشویی، لولایی، ریلی، فریم دار، فریم لس یا بدون فریم می باشد. در انتخاب کابین دوش شیشه ای مهمتر از مدل آن انتخاب جنس مرغوب و درجه یک برای اتصالات و فریم های آن می باشد تا در طول مدت استفاده از آن که در معرض آب قرار دارد به بیشترین مدت برسد و دچار زنگ زدگی نشود.

فضاسازی حمام امروزه یکی از نکاتی می باشد که در تمام طراحی های داخلی رعایت می شود. حال اگر این فضاسازی در حمام بدون ایجاد فضای بلااستفاده باشد، می تواند در زیبایی فضای حمام و بخش بندی حمام تاثیرگذار باشد. شیشه حمام از پر طرفدارترین پارتیشن های حمام می باشد. کابین دوش شیشه ای از شیشه سکوریت ۶میل ساخته شده است که شکسته نمی شود و در برابر ضربه نیز مقاوم می باشد.

مشاهده نمونه کارهای کابین دوش

جهت سفارش خرید و نصب شیشه بالکن با شماره 09120232116 تماس داشته باشید.