مقالات

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای نسل جدیدی از حمام ها می باشد که دارای درب کشویی ، لولایی ، ریلی ، فریم دار و فریم لس و … با شیشه های مات ، شفاف یا نیمه مات می باشند .

مهمترین امر در انتخاب کابین های دوش قبل از مدل ، مرغوب بودن جنس و درجه یک بودن اتصالات و فریم های مربوط به آن ها می باشد تا در هنگام استفاده دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشوند .

در تمام طراحی های داخلی ، فضا سازی حمام رعایت می شود و در صورتی که این فضا سازی در حمام بدون ایجاد فضای بلا استفاده باشند ، می توانند تاثیر بسیاری در زیبایی فضای حمام و بخش بندی آن داشته باشند .

کابین دوش شیشه ای از جمله پر طرفدار ترین پارتیشن های حمام می باشند که از شیشه 10 میل ساخته می شوند و از مقاومت کافی در برابر ضربه برخوردار می باشند . این کابین ها برای تمامی حمام ها با تمام  ابعاد و اندازه مناسب می باشند .

کابین دوش دست دوم

از آن جایی که محیط حمام و روشویی محیط هایی کاملا بهداشتی می باشند ،به همین دلیل استفاده از نوع دست دوم کابین دوش درست نمی باشد و امکان دارد حاوی میکروب ها و امراض و … باشد و در نتیجه محیط حمام و تولت را آلوده به میکروب ها و امراض نماید . بنابراین در استفاده از کابین دوش دست دوم امکان انتقال بیماری های قارچی و پوستی و … وجود دارد . از آن جایی که میزان رعایت بهداشت و نظافت در شرایط قبلی استفاده از کابین دوش دست دوم مشخص نمی باشد بنابراین استفاده از آن توصیه نمی شود .

بنابراین به خاطر پرداخت هزینه ی کمتر برای کابین دوش دست دوم ، نمی توان آلودگی ها و امراضی را که امکان دارد استفاده از این کابین ها به بار بیاورد را به جان خرید و شاید نیز لازم باشد تا هزینه های چندین برابری نیز برای رفع آلودگی محیط حمام و امراض و … خرج نمود .

از این رو توصیه ما استفاده از کابین های دوش یا پارتیشن های شیشه ای می باشد که از نظر بهداشتی کاملا تایید شده باشند و شست و شوی آن ها به راحتی ممکن باشد .

قیمت کابین دوش ایرانی

به دلیل جذابیتی که به وسیله ی کابین دوش در فضای سرویس بهداشتی ایجاد می شود و همچنین به دلیل بهداشتی تر شدن فضا ، استفاده از آن ها به خصوص در خانه ها و هتل ها بسیار رواج یافته است . کابین دوش ایرانی به دلیل کیفیت بالایی ساخت و همچنین قیمت مقرون به صرفه ای که دارد در بین بسیاری از خانواده ها محبوبیت یافته و اکثر افراد به دنبال خرید کابین دوش ایرانی می باشند .

قیمت کابین دوش خانگی و قیمت کابین دوش ایرانی از جمله مواردی می باشد که قبل از تهیه ی کابین دوش باید از آن ها اطلاع یافت . شرکت ونوس جام تولید کننده انواع کابین دوش ایرانی می باشد که مناسب برای حمام های خانگی می باشند و از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار می باشند و تمامی نیاز های افراد را برآورده می سازند .

بسیاری از افراد به منظور دستیابی به کیفیت برتر به فکر خرید اجناس خارجی می باشند ، در حالی بسیاری از اجناس خارجی در مقابل قیمت هنگفتی که دارند ، از کیفیت کافی برخوردار نمی باشند .

بسیاری از اجناس داخلی از قبیل پارتیش های شیشه ای یا کابین دوش که در داخل کشور تولید می شوند بسیار مرغوب تر و باکیفیت تر از بسیاری از اجناس خارجی می باشند و خرید اجناس خارجی فقط موجب می شود تا افراد هزینه های زیادی را در مقابل کیفیت اندک بپردازند .

برای خرید کابین دوش با کیفیت و مرغوب ، می توانید با مشاوران ما در شرکت  تماس حاصل نمایید تا شما را از قیمت ها مطلع نمایند . شرکت ونوس جام تمامی کابین های دوش را با ، با کیفیت ترین شیشه های سکوریت  و مرغوب ترین یراق آلات طراحی می نماید که به وسیله ی تکنسین های مجرب نصب و اجرا می شوند .

قیمت انواع کابین دوش

قیمت کابین دوش شیشه ای در همه انواع آن یکسان نمی باشد و تحت تاثیر عوامل مختلفی از قبیل متراژ کار ، یراق آلات مورد استفاده ، طرح کابین دوش ، مدل درب کابین دوش شیشه ای و … می باشد .

برای اطلاع از قیمت دقیق کابین شیشه ای ، کارشناسی به محل اعزام می شود که پس از محاسبه متراژ و طراحی نقشه اولیه ، به محاسبه قیمت دقیق می پردازد . شما عزیزان نیز می توانید.

قیمت کابین دوش ساده

همانطور که در مطالب قبلی اشاره شده کابین های دوش دارای انواع مختلفی می باشند که با متریال های متفاوت تولید می شوند . از جمله آن ها کابین دوش ساده می باشد که از متریال شیشه ساخته می شوند و با ترکیب با مواد دیگر به صورت پیش ساخته در بازار وجود دارند . نوع دیگری از این کابین ها که تماما از شیشه ساخته می شوند وجود دارند که به صورت آماده و پیش ساخته نمی باشند و  اجرای آن ها به گونه ای است که مانند سایر کابین های دوش شیشه ای با درب شیشه ای ساده نصب می شوند .

کابین دوش جکوزی

کابین دوش جکوزی

کابین دوش جکوزی سیستمی کاملا بهداشتی برای افزایش سلامتی می باشند و به گونه ای طراحی می شوند که موجب تحریک هر دو حس فیزیکی و احساسی می شوند و احساس خوشایندی را در افراد ایجاد می کنند . این کابین ها با ایجاد فضای مطبوع و به وسیله ی تنظیماتی که در آن ها وجود دارد ، موجب ریلکسی بدن می شوند و احساس بی وزنی را ایجاد می کنند که بسیار لذت بخش می باشد .

با استفاده از کابین های دوش جکوزی پیش ساخته می توانید یک فضای محدود بخار ایجاد نمایید و فضایی لذت بخش با امکان ماساژ سنتی در خانه طراحی نمایید . اما در نظر بگیرید که این کابین ها از قیمت بالاتری نسبت به انواع کابین های دیگر برخوردار می باشند .

در این کابین ها قابلت هایی از قبیل دوش ایستاده برای استحمام ، امکان تنظیم بخار و سونای داخل کابین ، امکان استریل محیط داخل کابین دوش جکوزی با گاز اوزون وجود دارد .

قیمت پارتیشن دوش

جدا سازی فضا با استفاده از متریال های مختلف را پارتیشن سازی فضا می نامند که رایج ترین آن ها پارتیشن شیشه ای می باشد . از این پارتیشن ها برای مکان های مختلفی از قبیل پارتیشن کابین دوش استفاده می شود . با اجرای پارتیشن بندی فضای حمام و اطراف دوش می توان فضای دوش را از سایر نقاط جدا کرد و از خیس شدن سایر نقاط جلوگیری نمود .

این پارتیشن ها از جذابیت و زیبایی بسیاری برخوردار می باشند و افراد به دنبال قیمت پارتیشن دوش می باشند تا هزینه ی نهایی را بر آورد نمایند و آن را برای حمام خود اجرا نمایند .

لیست قیمت کابین دوش

لازم است تا از لوازم و قطعاتی که در اجرای کابین دوش به کار برده می شوند ، اطلاع کاملی به دست آورد زیرا این قطعات تاثیر بسیار زیادی در تعیین لیست قیمت آن ها دارند . مواردی از قبیل شیشه سکوریت ، نوع فریم استفاده شده ، یراق آلات استفاده شده در حین نصب و اجرای کابین دوش شیشه ای و نوع درب نصب شده در تعیین لیست قیمت کابین دوش نقش تاثیر گذاری دارند .

جهت دریافت مشاوره رایگان، سفارش کابین دوش و شیشه بالکن با شماره 09144075948 تماس داشته باشید.