معرفی شیشه بالکن
مشخصات فنی شیشه بالکن ونوس جام:

در این پوشش متحرک ، پانل اول ثابت بوده و بصورت درب باز و بسته می شود و بقیه پانل ها به ترتیب و تک تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار می گیرد.
مقطع پروفیل ها طبق مدل روز اجرا شده و جای چرخ و بولبرینگ ها در پروفیل ها برش خورده است ، به همین دلیل شیشه ها با آسانی بیشتر در پروفیل ها جابه جا می شوند. بین شیشه ها نیز درزگیرهای پلاستیکی قرار گرفته است که به عایق بندی و ایزولاسیون کمک می کند.
درزگیرهای مویی در پروفیل ها تعبیه شده است که به منظور تسهیل در جابجایی پروفیل ها قرار گرفته اند. پروفیل ها و یراق آلات مصرفی در این سیستم ، وارداتی بوده و محصول کشور ترکیه می باشد.
شیشه ها با ضخامت ۸ میلی متر از نوع سکوریت (نشکن) ایرانی می باشند. بدلیل جمع شدن شیشه ها مطابق با قوانین شهرداری بوده و هیچ مجوزی از طرف ساکنین ساختمان و شهرداری لازم ندارد.
این سیستم در هر شکل هندسی اعم از گرد ، سهمی ، زاویه دار و یا هر شکل دیگر قابل اجرا می باشد. رنگ غالب در یراق و پروفیل ، سفید یخچالی می باشد که در صورت تقاضای مشتری از رنگهای دیگر نیز می توان استفاده نمود.


لزوم آشنایی و استفاده از بالکن شیشه ای ونوس جام

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که یک روز سرد زمستانی در بالکن منزلتان با یک فنجان چای در دست به تماشای بارش برف بنشینید بدون اینکه ذره‌ای احساس سرما کنید؟ یا در یک روزگرم تابستانی دلتان بخواهد برای دقایقی در بالکن خانه‌تان گرمای خورشید را لمس کنید و تنها به خاطر آلودگی هوا از این خواسته‌تان منصرف شوید؟ مطمئنأ راه‌های بسیاری وجود دارد که شما بتوانید این دل مشغولی‌هایتان را انجام دهید، اما شاید بتوانید با هزینه‌ای مناسب بالـکن خود را تبدیل به محیطی دلخواه و دلچسب و مناسب برای چهارفصل کنید.
متاسفانه وقتی به بالکن خانه‌ها نگاه می‌کنیم با تلنباری ازاجسام به درد نخور که به صورت نامرتب روی هم قرارگرفته‌اند روبه‌رو می‌شویم. این درحالی است که شما می‌توانید با تغییراتی کوچک در بالکن علاوه بر اینکه نمای زیبایی به نمای داخل و خارج خانه‌تان می‌دهید، مکانی دنج را برای رفع خستگی هایتان فراهم کنید
ما برای شما راه حل مناسبی داریم.
آیا تاکنون به بالکن‌های شیشه‌ای فکـرکرده‌اید؟ تصـورکنید یک عصردلگیر پاییزی که حوصله بیرون رفتن از خانه را هم ندارید، دلتان می‌خواهـد در بالکن خانه‌تان بنشـینید وبه موزیک دلپسندتان گوش دهید، یا کتاب مورد علاقه‌تان را بخوانید. از همان ابتدا چند موضوع باعث می‌شود شما ازاین کار پشیمان شوید چرا که سروصدای ماشین‌های در حال تردد، آلودگی و سردی هوا و یا حتی وجود حشرات همیشه مزاحـم همه و همه دست به دست هم می‌دهـند تا شما نتوانید به خواسته‌تان برسید. برای رفع همه این مزاحمت‌ها بالکن‌های شیشـه‌ای می‌توانند این مشکلات را برای رسیدن شما به خواسته مورد علاقه‌تان ازبین ببرند.
شیشه بالکن

شاید برای اینکه درخرید یک بالکن شیشه‌ای مطمئن‌تر شوید بد نیست کمی بیشترازآنچه که تا کنون می‌دانسته‌اید راجع به این محصول اطلاعات کسب کنید.
درابتدا باید بدانید که بالکن‌های شیشه‌ای برای نخستین باردراروپا و به طور اختصاصی درکشورفنلاند تولید وعرضه شد بعد نوبت به کشورترکیه رسید و درسال ۲۰۰۹ هم برای اولین باراین بالکن‌ها از ترکیه به ایران وارد شدند که اولین شرکت وارد کننده این محصول به بازارایران ونوس جام بود که با پشتوانه و تجربه متخصصین خود اقدام به تولید نصب و مونتاژ این محصول نمود در ساخت بالکن‌های شیشه‌ای، متناسب با ارتفاع بالکن ازشیشه‌های ضد ضربه و نشکن ۸ یا ۱۰ میلیمتری استفاده می‌شود که می‌توانند به هر شکل هندسی از قبیــل گرد، سهمی، زاویه‌دار یا هر شکل دیگری نصب شوند و شیشه‌های به کار رفته نیز تا ۶۰ درصد عایق صوتی و تا ۶۵ درصد عایق حرارتی هسـتند. علاوه براین، کلیه یراق آلاتی که در ساخت این بالکن‌ها به کار می‌رود از جنـس فلزی ضد زنگ یا پلاستیک غنی شده است. شیشه‌های این قبیل بالکن‌ها به دلیل متحرک بودن و جمع شدن به راحتی قابل شست‌وشو بوده و درنتیجه نیازی به این نیست که برای تمیز کردن یا شست‌وشوی این شیشه‌ها هزینه و انرژی زیادی صرف شود.علاوه براینکه با استفاده از این بالکن‌ها نمای داخلی و خارجی ساختمانتان بهبود می‌یابد، می‌توانید بالکن خانه‌تان را به محلی‌ ایده‌آل برای پرورش گل و گیاه نیز تبدیل کنید یا یک اتاق مطالعه کوچک یا حتی یک کافی شاپ خانگی داشته باشید. این بالکن‌ها به خاطر نمای یکدست شیشه‌ای که دارند، به هیچ وجه مانع دید محیطی شما نمی‌شود و بالعکس شما را به دیدن مناظرزیبای اطرافتان هم دعوت می‌کنند. به واسطه بسـته شدن فضا و چفت بودن درزهای شیشه‌های این بالکن ها، ورود پرندگان کوچک ،حشرات،گردوغبار و حتی نزولات جوی به درون خانه‌تان تقریبا غیر ممکن می‌شود. ازطرف دیگر به علت متـحرک بودن این شیشه‌ها این امکان برایتان فراهم می‌شود تا درفصل زیبای بهاربالکن‌تان را به یک سمت جمع کرده و از رایحه متبوع و دلپذیر گل‌های بهاری یا طعم لذت بخش گرمای تابستانی لذت ببرید.

شیشه بالکن