سقف شیشه ای متحرک

 

سیستم سقف شیشه ای متحرک برقی یکی از زیر مجموعه های سقف های شفاف و سقف های شیشه است که از تکنولوژی های جدید در صنعت ساختمان می باشد. و توسط ریموت کنترل باز و بسته می شود، این سیستم به نحوی طراحی شده که وزن حاصل از نزولات جوی را تحمل می کند و با نصب سنسور هوشمند برف و باران، در هنگام بارش سقف بطور اتوماتیک بسته شده و دیگر نیازی به دخالت مصرف کننده و هوشیاری و حضور وی جهت انجام کارهای روتین سقف نمی باشد.

 

 

سیستم های سقف شیشه ای متحرک به علت اینکه در هر فصل راحت قابل استفاده می باشد، ترجیح و انتخاب بسیاری از افراد می باشد. سیستم های سقف شیشه ای از تکنولوژی مدرن و به روز و متریال با کیفیت استفاده می کند.

سقف های شیشه ای متحرک را می توان به راحتی در محل کار، ویلا، منزل، پاسیو، تراس و… استفاده کرد. این سیستم ها نمای منعطفی دارند و ظاهر سازه را شکیل تر می کنند؛ از طرفی ارزش بنا را نیز بالاتر برده و از نظر اقتصادی نیز توجیه دارد. این سیستم ها قابل تطبیق به بنای شما و سلیقه ی شما می باشد و ظرافت های بسیاری در آن قابل اجراست.

اجرای سقف های شیشه ای متحرک راحت و از نظر هزینه نسبت به ارزشی که به بنا می دهد و رفاهی که می آورد مقرون به صرفه است (در مقایسه با سقف ثابت شیشه ای طبیعتاً گران تر است) و به هرگونه فضایی قابل تطبیق و اجراست. این سقف ها به خاطر ظاهر متفاوت و زیبای خود بر ارزش سازه ی شما افزوده و آن را متقاوت می کند. در صورت تمایل شما می توان این سقف ها را به رنگ های مختلفی برای شما نصب و اجرا کرد.