سقف شیشه ای:

سقف شیشه ای ترکیبی از سازه فلزی مستحکم با پوشش شیشه های سکوریت شده و مقاوم شده با طرح و ابعاد محاسبه شده می باشد. سقف شیشه ای از استحکام و دوام بالایی برخوردار است و در مقابل تنش های محیطی و تغییرات دمایی از خود ماومت نشان می دهد. از طرف دیگر با توجه به تقویت شیشه امکان شکستن شیشه سقف شیشه ای بسیار کم بوده و البته در صورت شکست قطعات آن برنده نبوده و خطری افراد و اجسام زیر سقف را تهدید نمیکند.

سقف شیشه ای باعث افزایش ورود نور و روشنایی به ساختمان شده و همچنین در روز و شب امکان دیدن آسمان را به افراد زیر سقف می دهد. سقف شیشه ای جذابیت و زیبایی ساختمان را بیشتر می کند. سقف شیشه ای را میتوان در مدل ها و طرح های مختلف و یا حتی در رنگ های متنوع طراحی، ساخت و اجرا کرد.

استفاده از سقف شیشه ای  ونوس جام در ساختمان باعث جلب توجه و ایجاد حس زیبایی می گردد که توصیه میکنیم حتما آن را تجربه کنید. سقف های شیشه ای از ایمنی مناسب برخوردار بوده و شما میتوانید با خیال آسوده از آن استفاده کنید.

 

اجرای سقف های شیشه ای راحت و از نظر هزینه مقرون به صرفه است و به هرگونه فضایی قابل تطبیق و اجراست. این سقف ها به خاطر ظاهر متفاوت و زیبای خود بر ارزش سازه ی شما افزوده و آن را متقاوت می کند. در صورت تمایل شما می توان این سقف ها را به رنگ های مختلفی برای شما نصب و اجرا کرد.