با توجه به پیشرفت روز افزون زندگی آپارتمانی ، مکانیزه کردن ساختمان و استفاده بهینه از تمامی فضاها و ایزوله کردن آن از ورود حشرات مزاحم ، سروصدای زندگی ماشینی و همچنین جلوگیری از اتلاف انرژی یک مزیت در زندگی به حساب می آید و استفاده چند گانه از امکانات موجود به یک ضرورت اجتناب ناپذیر مبدل شده است.

در این راستا شیشه بالکن ونوس جام از سال ۱۳۸۷ با هدف واردات و مونتاژ و ارائه شیشه های متحرک بالکنی (سیستم شیشه های ریلی تاشو،بالکن شیشه ای)از کشور ترکیه برای تامین رفاه و آسایش ، بهداشت و استفاده بهینه از فضاهای مسکونی ، اداری و تفریحی تاسیس شد و هم اکنون مفتخر است که با اتکا بر خداوند متعال و تلاش بی وقفه و پنج سال تجربه کاری و بهره گیری از دانش و خلاقیت پرسنل خود و بااستفاده از دستگاههای دیجیتالی و لیزرهای به روز جهان در اندازه گیری به عنوان اولین تولید کننده و طلایه دار سیستم شیشه های ریلی تاشو در کشور عزیزمان ،تولید و نصب در خصوص ارائه شیشه های متحرک بالکنی را به صورت تخصصی از مرحله مشاوره ،بررسی، طراحی و مهندسی تا پیاده سازی و اجرا ارائه خدمات نماید و تاکنون موفق به اجرای بیش از هزار پروژه موفق شده است.

تکنسین‌های مجرب و آموزش دیده ونوس جام با استفاده از قطعات اورجینال و به کارگیری یراق‌آلات با کیفیت به همراه نصب فنی دقیق و مهندسی امکان ارایه خدمات گسترده و بی نظیر  را برای مشتریان گروه صنعتی ونوس جام ممکن می‌سازند. نظارت مستمر با نظارت جدی این امکان را برای ما فراهم ساخته که همواره در مسیر کیفیت گام برداریم.

ونوس جام  با استفاده از کادر تخصصی و مجرب، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روزآمد، روشهای کاری منسجم و بهره گیری از دیدگاه مدیریتی بنیانگذار و مؤسس این شرکت، آقای نریمانی، که تجربیات بسیاری در پروژه‌ها داشتند، منجر گردید که این شرکت از همان ابتدا در سطح استانداردهای بین‌المللی با شرکتهای معتبر داخلی و خارجی فعالیت نماید.

ﺷﺮﮐﺖونوس جام  در زمینه شیشه های سکوریت  شیشه بالکن، پارتیشن شیشه ای، کابین دوش و سیستم اسلایدینگ(کشویی)  فعالیت دارد. و تا کنون پروژهﻫﺎی ﭼﺎﻟﺶ ﺑﺮاﻧﮕﯿﺮ و ﺗﺨﺼــﺼــﯽ زﯾﺎدی ﺗﻮﺳــﻂ مجموعه ونوس جام اﻧﺠﺎم ﺷــﺪه اﺳــﺖ ﮐﻪ ﻣﻬﺎرت و ﺗﺠﺮﺑــﻪ ﻣــﺎ را در ﻃﺮاﺣﯽ و اﺟﺮا و ﻣــﺪﯾﺮﯾــﺖ ﭘﺮوژه ﻫــﺎی ﻋﻤﺮاﻧﯽ  و اراﯾــﻪ راﻫﮑــﺎرﻫــﺎی ﻓﻨﯽ اﻓﺰاﯾﺶ داده اﺳﺖ.

مأموریت

اساسی ترین مأموریت ونوس جام برقراری رابطه ای پایدار با تامین کنندگان معتبر بین المللی و ارائه بهترین پیشنهادات و راه حل ها به مشتریان در تامین کالاهای صنعتی شیشه مورد نیاز و ارتباط موثر با ایشان در ارائه خدمات پس از فروش می باشد.

فعالیت های دیگر و افتخارات

مجموعه ونوس جام در طی سالیان متمادی و فعالیت های پرثمر خود همواره اصل رضایت مندی مشتریان خود را در سر تا سر کشور در سرلوحه کار خود داشته است و این مهم تامین نمی شود مگر آشنایی و ارائه جدیدترین فن آوری های روز از معتبرترین شرکت های مطرح در عرصه ی بین المللی به بازار ایران که در بسیاری از موارد جزو پیشتازان و نخستین معرفی کنندگان سامانه های نوین بوده ایم.

امید که با این پشتوانه غنی از دانش و تجربه و اعتماد و اطمینان شما که مانند کوهی سترگ پشتیبان ما در سالهای گذشته بوده بتوانیم نیازهای گوناگون شما مشتری گرامی را به بهترین شکل ممکنه بر آورده و رضایت شما را تامین می نماییم.

ما فعالیت های خود را از طراحی سیستم و ارائه پیشنهاد سامانه های گوناگون تا تأمین اقلام مورد نیاز از برترین نام های تجاری دنیا و در نهایت نصب و خدمات با بالاترین استانداردها پوشش داده ایم.